UFC 230: Powrót Nate’a Diaza w starciu z Poirierem potwierdzony na listopad

03 Sierpień 2018
0
UFC 230: Powrót Nate’a Diaza w starciu z Poirierem potwierdzony na listopad
foto.: ufc.com

To ci dopiero medialna bomba wybuchła w miejscowym Los Angeles Times, wg którego Nate Diaz powróci do oktagonu po ponad dwuletniej przerwie. Wg autora, młodszy z krewkich braci będzie drugą z głównych atrakcji listopadowej gali UFC 230 w Nowym Jorku, a jego rywalem ma być Dustin Poirier.

„Diamond” Poirier jest dosłownie chwilę po wielkim zwycięstwie w rewanżu wyjaśniającym niejasności pomiędzy nim a Eddiem Alvarezem i był na dobrej drodze, by walczyć o pas w sytuacji, jeżeli organizacji nie uda się doprowadzić negocjacji Khabib vs Conor do końca. To może oznaczać tym bardziej, że negocjacje do wspomnianego pojedynku zakończyły się pomyślnie.

Diaz ostatni raz walczył w sierpniu 2016, przegrywając większościową decyzją w rewanżu z Conorem. Od tamtej pory wspólnie z bratem prowadzę kampanię „Money Fights Only” przez strategię wstrzymywania się od walk. „Raz a dobrze” twierdzą zgodnie obaj bracia, gdzie wszystko zależy od miejsca i czasu, a ten najwyraźniej nadejdzie 3 listopada w MGM w Nowym Jorku.

Obaj panowie są spodziewani na dzisiejszej konferencji prasowej o 22:30 w Los Angeles.

UPDATE: Walka Diaz vs Poirier potwierdzona.

Podziel się ze znajomymi
  • 27
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o