Łukasz Kopera rywalem mistrza Mateusza Rębeckiego na FEN 22 w Poznaniu

autor:
03 Wrzesień 2018
0
Łukasz Kopera rywalem mistrza Mateusza Rębeckiego na FEN 22 w Poznaniu

W pierwszej obronie tytułu wagi lekkiej, świeżo upieczony mistrz Mateusz Rębecki (7-1-0), stanie do walki z rozpędzonym pięcioma zwycięstwami z rzędu Łukaszem Koperą (8-2-0). Pojedynek odbędzie się już 20 października na FEN 22 w Poznaniu, na regulaminowym dystansie 5×5 minut.

Pierwsza obrona pasa wagi lekkiej przez Mateusza Rębeckiego, będzie następstwem pokonania faworyzowanego Mariana Ziółkowskiego podczas FEN 20, kiedy to zabrał dech Złotemu Chłopcu w czwartej rundzie ciosem na korpus. Oprócz tego, mistrz ma jeszcze trzy zwycięstwa w organizacji FEN, gdzie dwukrotnie odprawił rywali balachą i raz jednogłośnie dominując starcie.

Ze strony pretendenta Łukasza Kopery mamy za to aż pięć wygranych z rzędu, w tym ostatnią na niedawnym FEN 21, gdzie łodzianin zastopował Mateusza Głąba po pierwszej odsłonie starcia. Dajmos bezsprzecznie będzie chciał udowodnić, iż aktualnie posiadany „win streak” nie wziął się z przypadku, ale zadanie będzie niezwykle trudne, ponieważ reprezentant Szczecina będzie bardzo zmotywowany do pierwszej obrony ciężko wywalczonego złota.

Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia, rozstrzygnie poznańska Hala UAM.

Podziel się ze znajomymi
  • 519
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o