Bob Sapp powróci z sumitą Kintaro Osunaarashim na wrześniowym RIZIN 13

12 Wrzesień 2018
1

Bestia powróci już 30 września! Jak poinformowała organizacja RIZIN przed 13-tą galą z datą 30 września w Saitama Super Arena, Bob Sapp (11-20-1) przerwie dwuroczny okres absencji i zawalczy w białym ringu. Powrót będzie chwilowy, bo jak wiemy pojedynki Amerykanina rozgrywają się na długości sekund, nawet nie minut, gdzie z reguły rusza naprzód, zadaje cios, przyjmuje, kładzie się i odklepuje na koniec.

Długi ciąg 13 zwycięstw, Sapp przerwał na moment w starciu na uderzenia na RIZIN w 2015, by za chwilę ponownie przegrać w typowym dla siebie stylu. Aż dziw bierze, że ten Pan stanowił kiedyś wyzwanie dla Rodrigo Minotauro w MMA a dwukrotnie pokonał Ernesto Hoosta na zasadach K-1.

Teraz, jego rywalem będzie egzotyczny sumita Kintaro Osunaarashi (0-0). Oczywiście jest to debiutant w formule mieszanej, choć jak podaje plakat, walka odbędzie się na „specjalnych zasadach”. Do głowy przychodzi nam co najmniej kilka dowcipów, ale może po prostu czekajmy na cud, lub jak kto woli, przejdźmy do kolejnych wiadomości dnia.