Zapowiedź mistrzowskiej walki Anzorge vs Zawodnik na DSF 17: „Wszyscy zobaczycie fajerwerki.”

21 Wrzesień 2018
0
Zapowiedź mistrzowskiej walki Anzorge vs Zawodnik na DSF 17: „Wszyscy zobaczycie fajerwerki.”

Efektem współpracy DSF Challenge i Polskiego Związku Kickboxingu, będzie mistrzowski pojedynek Norberta Anzorge, który przed własną publicznością zmierzy się z Jarosławem Zawodni o pas PZKB. 38-letni Anzorge, który wrócił dwoma zwycięstwami po dłuższej przerwie, już nie może doczekać się występu przed własną publicznością w Częstochowie:

Mój ulubiony moment w walce, to kiedy dostaję mocno w głowę. Wtedy się budzę i pokazuję swoją prawdziwą agresję! Mój atut to przede wszystkim ręce. Lubię się bić, iść na wymianę. Mój styl to presja. Zobaczymy, jak rywal sobie z tym poradzi.

W Częstochowie biję się dla moich kibiców. Dam im super walkę, wszyscy zobaczycie fajerwerki. 29 września zdobędę pas mistrza Polski PZKB. Jestem silny, zmotywowany, nikt mnie nie powstrzyma!

Oryginalnym oponentem miał być wrocławianin Marcin Bachórz, którego w wyniku kontuzji zastąpi Mistrz Polski i Europy Jarosław Zawodni. Zmotywowany, ani myśli ustępować swojemu rywalowi:

Jestem lepszym zawodnikiem. Czuję się bardziej doświadczony, mimo że to ja jestem młodszy. Pas mistrza Polski zawiśnie na moich biodrach.

Walczę od początku do końca i nigdy się nie poddaję. To jedna z moich najmocniejszych stron. Jego największym atutem są ręce, moim są nogi. Zobaczymy, co będzie lepsze. Obaj będziemy dążyć do zwycięstwa przez nokaut! Wygram na oczach jego kibiców.

Więcej w video zapowiedzi poniżej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o