FEN 22: Krzysztof Klaczek vs Edilson Teixeira zamknęli kartę walk poznańskiej gali

autor:
29 Wrzesień 2018
0
FEN 22: Krzysztof Klaczek vs Edilson Teixeira zamknęli kartę walk poznańskiej gali
foto.: fen-mma.com

Może nie McGregor, ale brazylijski BlackGregor Edilson Teixeira (26-14-2) będzie tym, który stanie naprzeciwko Krzysztofa Klaczka (11-5-0) na gali FEN 22 w Poznaniu. Starcie odbędzie się na dystansie trzy razy po pięć minut, w kategorii do 66 kilogramów.

Ogromnie doświadczony Brazylijczyk wniesie do klatki FENu ogromny ładunek, ponieważ 32-letni BlackGregor potrafi efektownie zaskoczyć rywali ciosami czy latającymi kolanami. Teixeira w większości przypadków swoje pojedynki zwycięża przed czasem, ale co kilka pojedynków zdarzają mu się porażki, w większości przez decyzje sędziowskie. Najświeższą walkę stoczył w maju tego roku, nokautując w niecałe dwie minuty starcia Wallace’a de Macedo, co na pewno będzie chciał powtórzyć na polskim zawodniku.

Klaczek po dwóch porażkach na przełomie 2016 i 2017 roku, kolejno z Eliasem Boudegzdame przez poddanie i Ľudovítem Kleinem przez nokaut, powrócił na czerwcowym Cage Warriors 94, wypunktowując na dystansie trzech rund Samira Alakozaiego. Teraz będzie miał szansę zdobyć drugą wygraną z rzędu, choć zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych.

Jedynym starciem w formule K-1 na karcie FEN 22 będzie pojedynek w kategorii do 85 kilogramów pomiędzy Łukaszem Raoszem a Mateuszem Kubiszynem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o