FEN 22: Paczuski kontuzjowany, Radosz i Pasternak wskoczyli do poznańskiej karty

18 wrzesień 2018
0
FEN 22: Paczuski kontuzjowany, Radosz i Pasternak wskoczyli do poznańskiej karty

Dwa nowe nazwiska na plus i jedno duże na minus, to bilans dwóch ostatnich dni w procesie FEN 22, które w przyszłym miesiącu zawita do Poznania. Zaczynając od złej wiadomości z mistrzem Radosławem Paczuszkim w tle, czempion kategorii 85 kilogramów doznał dyskwalifikującej go kontuzji i nie będzie w stanie przygotować się na 20 października:

Podczas jednego ze sparingów niefortunnie uderzyłem w swojego rywala i pękła mi kość z przemieszczeniem w prawej ręce, która eliminuje mnie z treningów. Dopiero za około trzy tygodnie mogę wrócić na salę i wtedy rozpocznę normalne zajęcia, pierwsze uderzenia w worek. Bardzo chciałbym wrócić do klatki na galę FEN 23, która odbędzie się w grudniu.

Z dobrych informacji jest taka, że niejako w jego miejsce wszedł Radosław Radosz (5-1), który utrzyma liczbę 8 pojedynków przewidzianych na karcie. Nasz nowy bohater debiutuje w formule kickbokserskiej FEN, a limit jego pojedynku to 85 kilogramów. W tym roku zdobył zaszczytny tytuł Mistrza Świata w boksie tajskim IFMA. W swoim dorobku ma również Mistrzostwo Europy i sporo medali na Mistrzostwach Polski. Na World Games miał srebro.

Wracając do MMA, do rozgrywki wszedł również Dawid Pasternak (8-3). Reprezentant Gniezna dopiero przedstawi się fanom FEN-u, a dotychczas obijał się po mocnych lokalnych wydarzeniach jak Slugfest, GSW w Międzychodzie i inne. Na 8 zwycięstw, 4 kończył przez nokaut i 1 raz przez poddanie.

Oto dotychczasowa rozpiska:
Damian Grabowski VS TBA -120 kg
Radosław Paczuski VS TBA-85 kg K-1*
Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera -70 kg*
Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk -84 kg
Kamil Gniadek VS Jacek Jędraszczyk -77 kg
Kamil Łebkowski VS Łukasz Demczur -66 kg
Krzysztof Klaczek VS TBA -66kg
Łukasz Radosz VS TBA -85 kg K-1
Dawid Pasternak VS -61 kg

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x