FEN 22: Tomasz Kondraciuk nie będzie już brał pojedynków na ostatnią chwilę

17 Wrzesień 2018
2

Nowy, lepszy Tomasz Kondraciuk jak zapewnił nas dalej nasz rozmówca, zdradził nam swój mały sekret w postaci zmiany sposobu myślenia, która doprowadziła go z powrotem na ścieżkę zwycięstw, a którą ma zamiar kontynuować na FEN 22:

Przede wszystkim zaważyło to, że gala jest w Poznaniu. Po drugie była to propozycja, która dała mi czas na przygotowanie. Przestałem brać pojedynki z biegu, nie godzę się na walki za 2-3 tygodnie, bo obiecałem sobie że takich pojedynków nigdy nie wezmę i nie będę tego traktował wyłącznie zarobkowo. Już kilka takich walk miałem, gdzie potraktowałem je zarobkowo i jak się uda wygrać to się uda, a jak nie to trudno. No i czasami wychodziłem jako przegrany, aż w końcu obiecałem sobie, że więcej tego nie zrobię.

Trzeba przyznać, że sportowo zestawienie z Bartoszem Leśko wygląda na papierze bardzo dobrze, a „Tomaj” już zdążył dostrzec swoją szansę, przywołując na celownik przegraną jego rywala z Marcinem Naruszczką:

To była jego jedyna porażka i pokazał jakieś braki w swoich przygotowaniach. To jest młody zawodnik i dopiero się rozwija. Gdy stawiam się w jego pozycji, to Tomek w wieku 22 lat, nie wygrałby z tym Tomkiem, który stoi teraz przed Tobą. Wiem, że jest mocnym zawodnikiem i cieszę się, że zmierzę się z polskim wilkiem polskiego MMA, ale doświadczenie będzie po mojej stronie.

Zapytany o odwlekany debiut DSF Challenge, odpowiedział:

Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku i na to się nastawiam. A czy to będzie ten rok lub początek roku, to nie wiem, a teraz skupiam się na formule MMA podczas FEN 22.

Podziel się ze znajomymi
  • 14
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W.MrozowskiWM Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WM
Gość
WM
Offline

Wojciech zadzwoń do Tomasza Babilońskiego, coś ucichł ostatnio po Międzyzdrojach, a planował jeszcze 2 gale w tym roku (październik- a już prawie koniec września i grudzień).