FNW 4: Rafał Kijańczuk znokautował Andrade, Michał Elsner przegrał przez poddanie

29 Wrzesień 2018
0

Mamy dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zacznijmy od tej lepszej, bo wygrana przez nokaut Rafała Kijańczuka (5-0) i podniesienie rekordu do pięciu bez porażki, zasługuje na wyróżnienie. Z tych smutnych, Michał Elsner (14-13) przegrał tam gdzie jest najmocniejszy, bo przez poddanie.

„Kijana” zmierzył się z doświadczonym Charlesem Andrade (34-42), którego możecie kojarzyć z występów w Polsce. Dzisiaj rano udało nam się skontaktować z Rafałem, który opowiedział nam o przebiegu pojedynku:

To była 76 walka Andrade, który wiedział jak się zachować w danej sytuacji i gdy był na plecach szukał możliwości, jakby tu się wykręcić. W 1 rundzie poszedł po obalenie, wybroniłem i przerolowałem go na plecy. Przez 4 i pół minuty obijałem go łokciami, nie mocne ale cały czas. W 2 rundzie więcej akcji, raz mnie obalił, ale wstałem po klatce, szukał gilotyny ale zerwałem ja i znowu był na plecach, gdzie obijałem go dalej łokciami. I początek 3 rundy nokaut był. On zadał chyba prawy prosty, a ja odszedłem i skontrowałem lewym sierpem.

Z nim tam ciężko po wszystkim. Zabrali go helikopterem do Poznania. Po walce wstał normalnie, ale w szatni ciężko było i wezwali helikopter. Miał jakiś wylew krwi do mózgu, ale ponoć rano sytuacja już była stabilna.

Z informacji, które Rafał przekazał nam odnośnie Michała Elsnera, ten wpadł w trójkąt nogami i przegrał z Draganem Pesicem prawdopodobnie już w 1 rundzie.

Podziel się ze znajomymi
  • 54
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o