Jakub Piesiewicz w obronie pasa na październikowym TFL 15 w Lublinie

04 wrzesień 2018
0
Jakub Piesiewicz w obronie pasa na październikowym TFL 15 w Lublinie
foto.: tflmma.pl/kaya foto

Prawie dwa lata bez jednego miesiąca, to czas po jakim fani na Lubelszczyźnie będą mogli zobaczyć „Zaciętego” w akcji. Już 20 października, Jakub Piesiewicz (4-2-1) przystąpi do pierwszej obrony pasa wagi koguciej, który zwyciężył na TFL 10 w rewanżu z Mikołajem Kałudą.

Pojedynek zakończył się szybko i znacznie bardziej efektownie w stosunku do pierwszej potyczki z TFL 9, gdzie Mikołaj zdołał zremisować po wyrównanym boju. Od tamtego czasu Jakub miał tylko wspomniany rewanż i długo długo nic. Emocji nie kryje również organizator Jacek Sarna, który cały czas pokłada w Piesiewiczu spore nadzieje:

Walka Kuby to gwarancja emocji na najwyższym europejskim poziomie. Nie jest tajemnicą, że nasz Champion z powodu kontuzji nie mógł tak długo bronić pasa. Tym razem to nie będzie jednak tylko walka z rywalem. Zacięty będzie toczył bój z własnym sobą. Jakub ma za sobą świetnych ludzi, którzy są za nim od pierwszej gali TFL. Wierzę w to, że powrót Kuby po tak długiej przerwie będzie ich wspólnym sukcesem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x