Jan Błachowicz zadusił Nikitę Krylova w Moskwie i wezwał Cormiera do obrony pasa

15 wrzesień 2018
5
Jan Błachowicz zadusił Nikitę Krylova w Moskwie i wezwał Cormiera do obrony pasa
foto.: ufc.com

Bieg po czwarte zwycięstwo z rzędu w wykonaniu Jana Błachowicza, zakończony sukcesem! Polak przyjechał do Moskwy, zobaczył i zwyciężył przez duszenie D’arce w 2 rundzie starcia z powracającym Nikitą Krylovem.

Runda 1.

Ukrainiec ruszył kopnięciami, ale tylko zdenerwował Janka. Krylov posłał sierp w powietrze, który był zasłoną dymną do obalenia. Polak dwukrotnie szukał balachy z pleców i dołożył ładny backfist na twarz Nikity. Błachowicz niebezpiecznie wstał, oddając szyję, ale wykorzystał uchwyt Krylova do przetoczenia i obejścia do bocznej. Nikita wciągnął go do półgardy, Polak ładuje ciosy z góry i szuka przejścia do bocznej. Bardzo dobra kontrola z góry i przejście do bocznej, skąd Krylov nie był w stanie zrzucić go do końca rundy.

Runda 2.

Nikita nie rezygnuje z frontalnych kopnięć, a Jan idzie tam gdzie skończył mocno i obala do bocznej. Sposób w jaki rozkłada ciężar kosztuje Krylova sporo siły. GnP Janka, ale przydałoby się więcej ciosów. Północ Południe, boczna i łokcieć na twarz Nikity a stamtąd poszedł do duszenia trójkątem rękami z którego Krylov nie miał ucieczki.

Po wszystkim, podekscytowany Jan Błachowicz nie czekał na pytanie od prowadzącego i przejął inicjatywę:

Daniel Cormier, musisz coś zrobić ze swoim pasem. Jak będziesz gotowy do powrotu do półciężkiej, będę tu na Ciebie czekał. Chciałem podziękować Polakom, którzy tu są i oczywiście dziękuję Moskwo. Jeżeli DC boi się ścinać wagę, to ja i Gustafsson możemy to zrobić.

Wiedzieliśmy, że Nikita wystawia szyję gdy oddaje plecy, więc pozostało mi tylko czekać na właściwy moment.

https://youtu.be/VS0mDlVvV48

Podziel się ze znajomymi
  • 931
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TwojStary
TwojStary
3 lat temu

Świetna walka, pełna kontrola, zero elektryki. Janek jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!

Marcin
3 lat temu

Legendarna Polska Siła

John
John
Reply to  Marcin
3 lat temu

Super. Janek pokazał jaki powinien być prawdziwy zawodnik MMA. Wygrywa w stójce lub zadusza. Śmiało może uderzać po pas.

Marcin
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Pewnie kawul wkurzony że ten deszcz to jednak nie są łzy UFC. Mając tak wysoko w rankingach Polaka przeczuwam w przyszłym roku galę UFC w Polsce.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x