Jędrzejczyk sprowadziła na ziemię zazdrosną dywizję 125 lbs: „Nie macie moich osiągnięć.”

19 wrzesień 2018
0
Jędrzejczyk sprowadziła na ziemię zazdrosną dywizję 125 lbs: „Nie macie moich osiągnięć.”
foto.: ufc.com

Rosnąca dysputa na temat wiszącego w powietrzu mistrzowskiego zestawienia Joanny Jędrzejczyk z Valentiną Shevchenko, wywołała spore poruszenie wśród dywizji muszej kobiet, które Polka postanowiła „ustawić do pionu” we wczorajszym Ariel Helwani’s MMA Show:

Przykro mi, nie bądźcie zazdrosne. W tej dywizji po prostu nie ma zawodniczek, które poświęcałyby się tak jak ja i które miałyby moje wielkie osiągnięcia.

Z doświadczenia wiemy, że JJ potrafi doskonale manipulować nastrojami w mediach i choć nie powiedziała sakramentalnego „Tak”, powiedziała wystarczająco wiele, jednocześnie nie zdradzając zbyt wiele:

Zawsze jestem chętna na walkę i UFC to wie. Miałam zrobić dłuższą przerwę, ale zobaczymy ostatecznie co się stanie. Jak mówiłam, jestem otwarta by pójść z wagą w górę i walczyć z Valentiną o pas. Zobaczymy co się stanie, dlatego nie mogę powiedzieć Tak lub Nie. To jest trudne do odpowiedzenia na ten moment.

Jeżeli jednak miałoby się to wydarzyć, byłoby to wcześniej niż później:

Jest duża szansa, że to się wydarzy. Jeżeli to się wydarzy, to stanie się to w tym roku. Niczego jeszcze nie podpisałam i nie pogrywam z Wami w tej kwestii. Każdy byłby tym zainteresowany, a ja od dawna wyrażałam chęć pójścia do 125 funtów. Mówiłam już, że chcę być podwójną mistrzynią. Cieszę się, że UFC dzwoniło by zaoferować mi ten pojedynek. To oznacza, że wiele dla nich znaczę i dlatego są dla mnie dobrzy.

Na koniec, Joanna nawiązała do całego zamieszania z Nicco Montaną, od której zaczęła się dysputa na temat zestawienia JJ z Valentiną:

To była bardzo ciężka decyzja UFC (pozbawiając mistrzynię pasa), ale jednocześnie duża nauka nie tylko dla Nicco, ale również dla pozostałych zawodników. To jest biznes i powinna się zająć wagą.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x