Kamil Jenel po wygranym rewanżu z Rutą: „W wywiadach był wielki, ale siły mu to nie dodało.”

30 Wrzesień 2018
2

Kamil Jenel chwilę po udanej obronie pasa na DSF Challenge 17, gdzie jednogłośnie pokonał w rewanżu Kamila Rutę, gdzie wykluczył trzecie starcie na przyszłość:

W 3 rundzie już zaczął zmieniać pozycję, więc było widać że boli nóżka. Był wielki w wywiadach przed, ale siły mu to nie dodało. Nie bił mocniej, a wszystko co przyjmowałem na gardę to odpoczywałem.

Myślę, że trzecie starcie nie ma sensu. Było 10 rund w przeciągu roku. Wygrałem z tych 10 aż 9. Kamil mówił, że jestem stary. Może i tak, ale jestem jeszcze lepszy. Musi jeszcze potrenować.

Jednogłośnie nie znaczy łatwo, bo w czwartej rundzie Jenel był wyraźnie trafiony na szczękę. Doświadczeniem zdołał jednak przetrwać i wrócić:

To był czysty cios na szczękę. Widziałem, że dostałem. Złapałem podwójną gardę, on się wypykał, ja odpocząłem. Ale cios był czysty. Jak ktoś uderzy mnie mocno, to ja próbuję go uderzyć dwa razy mocniej.

Reprezentant Rudy Śląskiej nie wykluczył również, że jego podróż po kategoriach wagowych jeszcze się nie zakończyła:

Ja to tak powiedziałem, ale zobaczymy. Wygrałem wszystkie walki w 77 kg, tak samo w 81 kg, czemu więc nie spróbować sił w 86 kg? Ja tam się nie boję porażek. Mam taki charakter po tacie, który tu dzisiaj był. To nie walki rycerzy na miecze. Kibice jeżdżą, walki są dobre, szef zadowolony, to wszyscy są zadowoleni.

Podziel się ze znajomymi
  • 187
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W.MrozowskiBolo78 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bolo78
Użytkownik
Bolo78
Offline

Jenel pokazal kolejny raz gdzie jest miejsce Ruty, a tym samym oddzielil chlopcow od mezczyzn.

>><<
ZamknijX