Mateusz Rębecki chce bronić pasa z mocnym zagranicznym rywalem spoza FEN

01 Wrzesień 2018
0

Na chwilę zapomniany, ale po MMAnews Live #72 odświeżony mistrz kategorii lekkiej Mateusz Rębecki, zdradził nam swoje typowanie w kwestii rywala na pierwszą obronę pasa, wyznaczoną na 20 października podczas FEN 22 w Poznaniu:

Szukają mi przeciwnika i było już rzucone pewne nazwisko, choć nie ciągnęli tego dalej w tym temacie, ale był to Polak. Ja osobiście chciałbym pobić się z jakimś zagranicznym rywalem i muszę skontaktować się z włodarzami, by porozmawiać z nimi na ten temat, ponieważ większość dotychczasowych pojedynków miałem z Polakami. Chciałbym zobaczyć jak to jest z kimś zagranicznym, bo tu na własnym podwórku wszyscy się znamy i wiemy co każdy robi. Z zagranicznym pewnie byłoby inaczej. Żeby ściągnęli mi jakiegoś mega mocnego chłopa (spoza FEN-u) z którym będę się mógł sprawdzić. Z drugiej strony ja stoczyłem 3 pojedynki, zanim dostałem walkę o pas i nie wiem czy jest obecnie w FEN ktoś w podobnej sytuacji spośród polskich fighterów. Odbyłem ciężką drogę po pas, więc dlaczego ktoś inny miałby dostać szansę o pas tak szybko? Koniec końców, to organizacja podejmuje decyzję, ale mam nadzieję że wezmą moje zdanie pod uwagę. Chciałbym mocnego rywala, żeby dać dobrą bójkę.

To nie koniec rewelacji, jakie przygotował nasz rozmówca:

Odkryłem wyszedłem z założenia, że na każdej walce chciałbym pokazać coś nowego i być nieprzewidywalnym, żeby się rozwijać. Dlatego tak bardzo chciałbym mocnego rywala. Dla mnie to są wyzwania, które ja lubię podejmować. Z Marianem Ziółkowskim było mi o tyle ciężko, że on był bardzo pasywny i nie mogłem rozwinąć skrzydeł, bo on czekał na mnie. Teraz chciałbym spotkać się z zawodnikiem, który idzie za ciosem, ma podobny styl i całość dobrze wyglądałaby w walce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o