Mousasi rozpoczął polowanie na rywali po Bellator 206: „Następny Rafael Lovato Jr.”

autor:
30 Wrzesień 2018
0
Mousasi rozpoczął polowanie na rywali po Bellator 206: „Następny Rafael Lovato Jr.”
foto.: mmafighting.com

Mistrz Gegard Mousasi (45-6-2) po udanej obronie pasa wagi średniej z Rorym MacDonaldem na Bellator 206, gdzie pokazał spektakularną formę, w związku z małymi obrażeniami na skutek pojedynku, obrał już na celownik kolejnego rywala. Urodzony w Teheranie Mousasi na muszce ma niepokonanego Rafael Lovato Juniora (9-0-0), który słynie ze swoich morderczych poddań.

35-letni Amerykanin sześć ze swoich dziewięciu zwycięstw odniósł przez wszelakie poddania, w tym trzykrotnie pod sztandarem Bellatora. Jednak dla organizacji Scotta Cokera wygrywał pięciokrotnie, pomijając powyższe poddania, raz nokautował i raz zgarnął jednogłośną decyzję. Ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 205, gdzie w trzeciej odsłonie zadusił zza pleców Johna Saltera.

Mousasi ma na koncie osiem wiktorii z rzędu. Bardzo cenne skalpy zdobył w samym Bellatorze, w debiucie pokonując bardzo mocnego Alexandra Shlemenko, następnie ciosami wyrywając pas z bioder Rafaela Carvalho i teraz pokonując mistrza kategorii półśredniej, Rory’ego MacDonalda, broniąc jednocześnie mistrzostwa.

Ostatecznie to włodarze zadecydują przed jakim wyzwaniem postawią Gegarda Mousasiego, natomiast podpowiedź mistrza wygląda na naprawdę logiczne posunięcie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o