Sławomir Kołtunowicz i Jakub Ozga w rozpisce TFL 15

13 Wrzesień 2018
0
Sławomir Kołtunowicz i Jakub Ozga w rozpisce TFL 15

Thunderstrike Fight League uruchomił swoje radomskie kontakty, angażując dwóch zawodników z tamtejszych klubów, na zbliżającą się 15-tą galę, organizowaną tym razem w Lublinie. Dosłownie kilka minut temu ogłoszono Sławomira Kołtunowicza (1-2) z RKT Radom, który w marcu podniósł się po dwóch porażkach na rozpoczęcie kariery i wygrał balachą już w pierwszej rundzie. Tym samym, jego rekord dla TFL to 1 zwycięstwo i 1 porażka. Sam zainteresowany twierdzi, że to początek nowej ery w jego wykonaniu:

W ostatnim pojedynku odniosłem wymarzone zwycięstwo okraszone pasmem kontuzji . Limit pecha w swojej karierze wyczerpany i zamierzam ponownie dać efektowną i zwycięską batalię. Będę doskonale przygotowany i liczę na wsparcie moich kibiców który są najlepsi podczas gal TFL. Zapraszam 20 października do Lublina!

Dalej, postawiono na Jakuba Ozgę (0-0) z Cross Fight Radom, który 20 października stoczy bój w formule semi-pro. Przygotowywany powoli do wielkich rzeczy, jak ostatnio na TFL 14, gdzie wygrał jednogłośnie, krok po kroku zbliża się do decyzji o przejściu na zawodowstwo. Jest ponadto przekonany, że Lublin okaże się dla niego szczęśliwy:

Idę po kolejne zwycięstwo. Czuję się wyśmienicie w nowej kategorii wagowej ale mam sporo do udowodnienia sobie oraz moim kibicom.

Bilety trafią do sprzedaży od 15 września.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi