Trylogia „Jones kontra Cormier” w mediach społecznościowych trwa. Gustafsson dołącza do gry!

autor:
29 Wrzesień 2018
21
Trylogia „Jones kontra Cormier” w mediach społecznościowych trwa. Gustafsson dołącza do gry!
foto.: ufc.com

Powracający Jon Jones co raz bardziej rozbudza podwójnego mistrza Daniela Cormiera, który nie uznaje ani pierwszej, ani drugiej porażki z rąk popularnego Bonesa. Pomimo tego, że Panowie dwukrotnie stali ze sobą w oktagonie, nadal zaprzęgają przeciwko sobie najcięższą „klawiaturową artylerię”, próbując wyprowadzić się z równowagi.

Wszystko zaczęło się od 15-miesięcznego zawieszenia po UFC 214, kiedy to u Jonesa wykryto niedozwoloną substancję. Według Daniela Cormiera wyrok agencji antydopingowej USADA jest – delikatnie mówiąc – niestosowny, przez co DC nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu z ową agencją, oficjalnie apelując, aby zaprzestano z nim kontaktu.

Nie dzwońcie do mnie!

To wystarczyło, aby do akcji wkroczył pogromca Cormeira, Jon Jones, który dostał humanistycznego olśnienia, pisząc wyczerpującą odpowiedź do poczynań aktualnego czempiona:

View this post on Instagram

@dc_mma You mad, Bro? USADA keeps calling but you’re not going to pick up the phone because the second you hear them say I’m innocent is the instant the illusion you’ve created shatters. Then it’s all real AGAIN and that’s not a step you’re willing to take. Instead you wrap yourself in your fake belt and keep telling yourself the shin that slammed into your face and the performance that buried you once again was enhanced. The fact you can’t beat me kills you and it stops you from picking up that phone. If you answer it then the nightmare becomes reality. Then again, maybe you do pick up, accept the truth that you were defeated by a superior fighter and that gives you peace. Or it goes another way and you get motivated to try a third time and that will save me the hassle of having to dig you up before I bury you. So now that the illusion you’ve built is crumbling and the “violation was not intended nor could it have enhanced the athlete’s performance” you still have to tell yourself something yeah? And while there was “absolutely no intention to use prohibited substances,” it was my intention to kick your ass once again. Mission accomplished. Pick up the phone #letstalkaboutit

A post shared by Jon Bones Jones (@jonnybones) on

Stary, oszalałeś? USADA ciągle wydzwania, ale ty nie odbierasz telefonu, bo gdy usłyszysz, że jestem niewinny, w jednej chwili twoja iluzja się rozpadnie. Wtedy wszystko PONOWNIE stanie się realne i nie jest to coś, gdzie  chcesz pójść.  Zamiast tego owijasz się swoim fałszywym pasem i wmawiasz sobie, że piszczel, która rozwaliła Ci w twarz i  formę, która pogrzebała cię po raz kolejny, była ulepszona. Fakt, że nie możesz mnie pokonać, zabija cię i powstrzymuje cię od odebrania tego telefonu. Jeżeli odbierzesz, koszmar wróci, stanie się rzeczywistością.

Może jednak odbierzesz, zaakceptujesz to, że zostałeś pokonany przez lepszego zawodnika i da ci to ukojenie. Albo nabierzesz motywacji do trzeciego podejścia, oszczędzając mi powracania do tego wszystkiego, zanim znowu Cię pogrzebię.

Teraz, kiedy iluzja, którą zbudowałeś, rozpada się, a „naruszenie nie było zamierzone ani nie mogło wzmocnić wydajności sportowca”, ty nadal musisz sobie coś wmawiać, tak?

I chociaż „nie było absolutnie żadnego zamiaru używania niedozwolonych substancji”, miałem zamiar jeszcze raz skopać twój tyłek. Misja została wypełniona. Odbierz telefon.

W związku z wypominaniem koszmarów, Cormier postanowił również przywołać bardzo niemiłe wspomnienia z życia Jonesa:

View this post on Instagram

So here we go again Jonny boy. First off, if you did nothing wrong and were “innocent“ then you’d have never been suspended. You’ve had to stand before these people and arbitrators so many times it’s insane. So you slipped again, how many times can one man slip? I’ve been tested 70 times and I haven’t slipped once. How do you explain that? And on top of all the cheating you’ve done around UFC 182, UFC 200 and UFC 214 that’s not even the straw that broke the camel’s back. You are actually a SNITCH! You think you’re the only one that’s been offered this deal? No, you’re just the only scumbag low enough to take it! Which one of your teammates did you tell on to get this joke of a punishment from USADA! I thought there was nothing lower than a cheater but it’s not surprising that you show me a whole new level. You’re a cheater and a SNITCH! Get off my page and go do some coke, or steroids or whatever you losers do in your spare time. #doublechamp

A post shared by Daniel "DC" Cormier (@dc_mma) on

No to jedziemy dalej, chłopaku. Po pierwsze, jeśli nie zrobiłeś niczego złego i byłeś „niewinny”, to nigdy byś nie został zawieszony. Musiałeś stanąć przed tymi ludźmi i arbitrami, tyle razy, że to szaleństwo. Więc znowu się poślizgnąłeś, ile razy jeden człowiek może się poślizgnąć? Zostałem przetestowany 70 razy i ani razu się poślizgnąłem. Jak to wyjaśnisz? I na dodatek ze wszystkich oszustw, jakich dokonałeś podczas UFC 182, UFC 200 i UFC 214, to nie jest nawet słomka, która złamała grzbiet wielbłąda. W rzeczywistości jesteś DONOSICIELEM! Myślisz, że jesteś jedyną osobą, której zaoferowano tę umowę? Nie, jesteś tylko jedynym, który upadł tak nisko, żeby to zaakceptować! Którego z twoich kolegów wydałeś, żeby dostać tą śmiesznie niską karę USADA!? Myślałem, że nie ma nic gorszego od oszusta, ale nie jest zaskakujące to, że pokazujesz mi zupełnie nowy poziom. Jesteś oszustem i KAPUSIEM! Zjeżdżaj z mojej strony i idź przywalić trochę koki, sterydów, albo cokolwiek innego co robią przegrani w swoim wolnym czasie. #podwojnymistrz

Skontrowanie solidnego uderzenia Daniela Cormiera nastąpiło szybko i to dość humorystycznie:

DC, to jest twarz gościa, dla którego myłbyś bieliznę. Prowadzę twój dom.

Ciąg dalszy wymian uprzejmości nastąpi na pewno, natomiast korzystając z okazji, Alexander Gustafsson również daje się we znaki, podkręcając Jonesa do podjęcia rewanżu.

Jon, gdzie jesteś? Dawaj!

Jon, dlaczego obrzucasz gównem DC? Jestem tutaj przed tobą i czekam.

Podziel się ze znajomymi
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
W.MrozowskiBillPrimoZawodnik32moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Primo
Gość
Primo
Online

Temat wyczerpany , oszust to oszust i tyle.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Cześć cześć ;> Znów spotykamy się w naszym ulubienym temacie.

Primo
Gość
Primo
Online

No czesc 🙂

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Chyba czas ponownie zmienić kafeleczek na sherdogu przy UFC 214 z NC (Overturned by CSAC) na TKO (HEAD KICK AND PUNCHES), R3, 3:01

smiles.jpg
Primo
Gość
Primo
Online

Chyba N/C obok Cormiera a obok Jonesa DSQ , bardziej mi jakos pasuje 😉

W.Mrozowski
Admin

Mi pasuje, żeby odkurzyli próbki Jonesa sprzed lat i sprawdzili na czym wtedy walczył.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Ja chciałbym, żeby jednak wyciągnięto konsekwencje z oszukanej obrony oszukanego pasa Cormiera z UFC 210. Ręcznikowy cwaniak.

Primo
Gość
Primo
Online

Haha, co ja czytam . Ty bys chcial , zeby wyciagnieto konsekwencje ? Rozumiem , ze pomylily Ci sie nazwiska i miales na mysli Jonesa ? 😀 Bo to jakos bardziej pasuje z tymi konsekwencjami do niego niz do DC.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Konsekwencja to byłaby dopiero wtedy, gdyby Jones odebrał mu pas w ciężkiej. DC wylądowałby w psychiatryku jak nic.

Primo
Gość
Primo
Online

Przeciez z nich dwoch to wlasnie Jones mial (ma ?) problemy psychicznie , czyz nie ? 😀 Narkotyki , szpryca swiadcza o slabej psychice , chorej psychice etc , etc , wiec troche nietrafnie strzelasz , ale rozumiem , ze jak sie nie ma argumentow i popiera sie oszustow , to cos trzeba pisac , byle pisac .

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Narkotyki i inne tego typu rzeczy to błędy młodości. Jones jest już po 30, zmienia się jako człowiek, wyciąga wnioski, jest bardziej dojrzały nawet klatce, walczy inaczej niż jak miał lat 2x. Po prostu przekonamy się o tym wszyscy już niedługo. Nie żyjmy ciągle tymi chorymi stereotypami na jego temat.

Primo
Gość
Primo
Online

HAHAHAHAA , bledy mlodosci , dobre 😀 .Jon ma to do siebie , ze te same bledy powtarza non stop i przeczytaj jeszcze znaczenie slowa stereotyp . Konczymy dyskusje , bo wchodzimy juz w strefe Twojej kompromitacji a nie o to mi chodzi i nie na tym mi zalezy , pozdro.

PS. Nie wiem czemu , ale za pierwszym razem przeczytalem „wciaga wnioski” , przypadek ? 😀

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Ja potrafię dostrzec zmiany ludzi. Zobaczysz, że teraz po powrocie będzie wszystko ok.

Bill
Gość
Bill
Offline

Jeśli jesteś nastolatkiem … to powiedzmy, że jeszcze „rozumiem” bo z czasem zmądrzejesz. Natomiast jak jesteś dorosłym mężczyzną i wypisujesz takie rzeczy to z całym szacunkiem, ale to jest naprawdę bardzo, naiwne, nieprzemyślane i nie świadczące dobrze o poziomie intelektualnym (przepraszam, ale taka jest prawda). Przypomina mi to też nieco taką toksyczną więź ze swoim idolem. Psycholog jest wskazany i nie mówię tego w złośliwy sposób

W.Mrozowski
Admin

Pytałem ostatnio zawodnika, czy wybaczyłby Jonowi nawet cięższe wyskoki z przemocą wobec ludzi czy nawet rodziny, gdyby to miało pomóc mu wrócić do walki, to odpowiedział że tak 😱

W.Mrozowski
Admin

Po tysiącach wywiadów i rozmów, brednie rozpoznam z kilometra, dlatego ostatniemu który bredził już po 3 zdaniach powiedziałem „Go fuck Yourself” i nie marnowałem na niego czasu. Następny temat poproszę.

Primo
Gość
Primo
Online
W.Mrozowski
Admin

Mistrz trzech kategorii: 205, 206.2 i ciężkiej. Jones tylko 205 lbs i w biegu przy akompaniamencie zbliżających się syren radiowozu.

W.Mrozowski
Admin

Jon tak szybko uciekał po wypadku z ciężarną, że mentalnie do dzisiaj nie wrócił

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Znowu będzie płacz po trzeciej walce. Wolałbym rewanż Jonesa z Alexem, bo z DC Jon nie ma już nic do udowodnienia.”Misja wypełniona’.

moon
Gość
moon
Offline

Bones przysiadł by trochę na dupie… a Gustafsson niech sie ogarnie troche😎