UFC 228: Montano hospitalizowana po dysfunkcji nerek, Kowalkiewicz vs Andrade w 2-giej walce wieczoru

08 Wrzesień 2018
0
UFC 228: Montano hospitalizowana po dysfunkcji nerek, Kowalkiewicz vs Andrade w 2-giej walce wieczoru

Karta w Dallas ma nieoczekiwany zwrot akcji po tym, jak mistrzyni Nicco Montano nie pojawiła się na porannym ważeniu, a walka z Valentiną Shevchenko została odwołana. Team mistrzyni opublikował oświadczenie, wg którego jej „nerki odmówiły posłuszeństwa w wyniku ścinania wagi”. Nie przekonało to Pani pretendent, która nie kryła gniewu, pisząc na Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I am not surprised about this situation with Nicco. And I told it before, she can pull out from the fight at anytime. She was trying to avoid this fight several times already. It is my 3rd preparation for this fight. Looks like It was her plan from the beginning, to show up for the fight week , to build up her name, speak confident and secure, and then escape from the fight in the last minutes. She was speaking about Fighting spirit and character…. What kind of fighting spirit she is talking about? I don’t believe in a version about health issues, she was looking totally fine in open work out and media day. Her actions are totally unprofessional! First of all I am very sorry for all my fans who came to support me! I am very upset about all this happening. I was preparing for this fight hard and serious. My plan was to leave Dallas with the belt. I will keep moving forward. And will seize the next opportunity to take what is mine. Thank you everyone of my dear friends for your support!

Post udostępniony przez Valentina Shevchenko (@bulletvalentina)

Nie jestem zaskoczona tą sytuacją z Nicco. Jak mówiłam wcześniej, ona mogła wycofać się z walki w każdej chwili. Kilka razy próbowała już uniknąć tej walki. To moje trzecie przygotowania do tego pojedynku. Wygląda na to, że to był jej plan od samego początku, by zbudować sobie nazwisko, powiedzieć kilka buńczucznych słów w mediach, a później uciec od walki w ostatniej chwili. Ona opowiadała o duchu walki i charakterze… O jakim znowu charakterze ona opowiada? Nie wierzę w jej wersję problemów zdrowotnych, bo wyglądała bardzo dobrze na otwartym treningu i podczas dnia medialnego. Jej zachowania są całkowicie nieprofesjonalne. Po pierwsze, przepraszam fanów którzy przybyli by mnie wspierać. Jestem bardzo zirytowana tymi wszystkimi wydarzeniami. Przygotowywałam się ciężko i na poważnie. Miałam w planach wyjechać z Dallas wraz z pasem. Pójdę jednak na przód i wykorzystam kolejną szansę, by odebrać to co moje. Dziękuję wszystkim oraz swoim przyjaciołom za wsparcie!

Nieszczęście jednych, poszło na korzyść innych, w tym wypadku Karoliny Kowalkiewicz, która wraz z Jessicą Andrade awansowała do miana drugiej walki wieczoru gali UFC 228.

Podziel się ze znajomymi
  • 13
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o