2 mln $ dla Nurmagomedova od 50 Centa za przejście do Bellatora i opcja walki bokserskiej z Mayweatherem

15 Październik 2018
0
2 mln $ dla Nurmagomedova od 50 Centa za przejście do Bellatora i opcja walki bokserskiej z Mayweatherem
foto.: instagram.com

Popularny raper 50 Cent, co rusz daje się słyszeć przy okazji głośnych walk MMA i nie inaczej było po zamieszaniu w związku z toczącym się śledztwem po walce Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem. Muzyk stanął po stronie Dagestańczyka, któremu wstępnie zablokowano dwa miliony dolarów wypłaty i zaraz po tym jak mistrz wagi lekkiej wysłał mocny przekaz do UFC, zaoferował mu możliwość odzyskania straconych pieniędzy, jeżeli przejdzie do konkurencyjnego Bellatora:

Uważam za niewłaściwe to, co UFC robi Khabibowi, gdy nie postąpili tak samo z McGregorem. Zapłacę 2 miliony gotówką jeszcze dzisiaj, jeżeli zawalczy dla mnie w Bellatorze.

Długo na odpowiedź Nurmagomedova nie trzeba było czekać, gdy napisał żeby zwyczajnie wysłać mu lokalizację:

 

Jeżeli chcesz zobaczyć miejsce w którym rodzą się prawdziwi mężczyźni, zapraszam Cię do Dagestanu. A kiedy ja przylecę do USA, dam ci znać. Dziękuję za wsparcie!

Za Khabibem ujęli się również inni wpływowi, którzy poczuli możliwość zaistnienia w tej nietypowej historii. Jednym z nich jest manager Floyda Mayweathera, któremu Nurmagomedov oznajmił na łamach FightHype.com:

50-0 kontra 27-0. Dwóch gości, którzy nigdy nie przegrali. W dżungli może być tylko jeden król i to ja nim jestem. Floyd nie zdołał powalić McGregora, a ja to zrobiłem. Dlatego zróbmy to.

https://www.youtube.com/watch?v=IR933CezvFU

Podziel się ze znajomymi
  • 85
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o