Darren Till przejdzie do wagi średniej, ale nie wyklucza powrotu do 170 lbs

04 Październik 2018
0
Darren Till przejdzie do wagi średniej, ale nie wyklucza powrotu do 170 lbs
foto.: ufc.com

Do czasu pojedynku z Donaldem Cerrone, wymiary Darrena Tilla nie były tak zauważalne jak od czasu wygranej i porównania dysproporcji obu zawodników. Jeszcze większą uwagę Anglik skupił na sobie, gdy w następnym starciu nie mógł już osiągnąć limitu 170 funtów. Ponownie cały świat patrzył na niego, gdy z trudem zrobił wagę pod mistrzowskie starcie z Tyronem Woodley’em. Sam proces ścinania i późniejsza przegrana, kosztowały go jednak zbyt wiele, dlatego teraz postawił na jedyny właściwy kierunek:

Jestem dużym gościem jak na półśrednią, szczerze mówiąc, dlatego teraz to będzie (była?) moja ostatnia walka w tej dywizji. Półśrednia nie jest dla mnie całkowicie wykluczona, ale będę szczęśliwy idąc do średniej, gdzie będę silny i nie trzeba będzie ścinać tyle wagi.

W 185 funtach zrobię kilka pojedynków i nigdy nie wiadomo. Być może po drodze znowu spotkam się z Woodley’em, jeżeli jeszcze tam będzie. Bo tego rewanżu właśnie pragnę.

To nie tak, że nie mogę zrobić wagi. Po prostu ogromny ze mnie koleś i cały czas muszę przestrzegać ścisłej diety. Nie lubię tego robić. Ludzie mogą powiedzieć, że „ten gość nie trzyma dyscypliny”, ale z tego powodu mogę jeść tylko określoną ilość pożywienia, ale nie w taki sposób chcę później trenować. Chcę jeść dobrze, zdrowo, dużo i ciężko trenować.

Pójście w górę, pozwoli mi utrzymać zrelaksowany umysł i będę mógł trenować jeszcze więcej z uśmiechem na ustach. Dlatego nie mogę się doczekać wagi średniej.

Czekamy na kolejny krok Darrena i najważniejsze, na debiut dywizję wyżej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o