Debiut Różala na Babilon MMA w grudniu, rywal zza granicy

03 Październik 2018
0

Marcin Rózalski o kulisach negocjacji z Babilon MMA na którym zadebiutuje pod koniec roku:

Wszystkie ustalenia robił mój manager. Z tego co kojarzę, to jakieś pół roku miałem już sygnały na temat federacji Tomasza babilońskiego, ale wiem, że były rozmowy również z innymi organizacjami. Ja miałem swoje warunki i te zostały spełnione. Dlatego podpisaliśmy kontrakt.

Swego czasu głośno było o tym, że Paweł Jóźwiak jest mocno zainteresowany jego udziałem w FEN:

To wszystko organizował manager i z nim się kontaktowali organizatorzy, więc szczerze to nie wiem. Paweł Jóźwiak był zainteresowany współpracą, ale skoro manager uznał że podpisujemy z Babilonem, to najwidoczniej jego oferta była najlepsza. Spotkałem się z bardzo dobrym odbiorem i ludzie chcą, żebym się tam bił. Oni wiedzą jak ja na to patrzę. Mam 40 lat, stoczonych walk bardzo dużo i pieniążki jakieś zarobione. Chcę się wyeksploatować do końca, tak żeby nie mieć pretensji do siebie, że nie mogę. gdy mogę to jeszcze walczę, spełniam ambicje i zachcianki.

Podobnie jak w DSF Challenge, Marcin zastrzegł sobie w umowie aby rywale byli zza granicy:

Tutaj jest tak samo. Ja nie chcę walk polsko-polskich. Nie chcę rankingu, drabinek, chorej krwi i ambicjonalnych podejść. Z większością fighterów w kraju ponadto w jakiś sposób się znam. Jest tylu dziadków w sporcie jak ja i ja z takimi chce konkurować i przyciągnąć tego widza dla pozostałych młodych na karcie.

Co do terminu debiutu na Babilon MMA, prawdopodobnie będzie to grudzień tego roku:

Wstępnie taka jest powiedziana data. Ale ja już miałem kilka terminów, które były przesuwane. Skupmy się może na tym, że jest kontrakt a jak będzie coś wiadomo odnośnie walki, to będziemy rozmawiać.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o