Fernando Rodrigues wspiera Bedorfa: „Niech Cię Bóg pobłogosławi, dając zwycięstwo”

autor:
06 Październik 2018
0
Fernando Rodrigues wspiera Bedorfa: „Niech Cię Bóg pobłogosławi, dając zwycięstwo”
foto.: facebook.com

Od momentu pozbawienia pasa Karola Bedorfa przez Fernando Rodriguesa Juniora na KSW 37, minęły już prawie dwa lata. Pomimo tego, że Brazylijczyk niespodziewanie odebrał tytuł mistrzowski Polakowi, który za wszelką cenę chciał szybkiego rewanżu, ich drogi rozeszły się w innych kierunkach i ponownej konfrontacji nie ujrzeliśmy. Fernando nie zapomina jednak o Bedorfie, życząc mu odzyskania utraconego trofeum:

Boa sorte @karolbedorf na sua disputa de cinturão do @ksw_mma estou torcendo pra ti Irmão, que Deus o abençoe com a…

Opublikowany przez Fernando Santo Forte Piątek, 5 października 2018

Powodzenia Karolu w twoim wyścigu po pas. Trzymam za ciebie kciuki, Bracie. Niech Cię Bóg pobłogosławi, dając zwycięstwo.

Konfrontacji brazylisjko-polskiej byliśmy świadkami dokładnie 3 grudnia 2016 roku, kiedy to w walce wieczoru KSW 37: „Circus of Pain” skazywany na pożarcie Santo Forte znokautował Bedrofa w drugiej rundzie pojedynku. Od tamtego czasu Fernando przegrał dwa pojedynki dla KSW, żegnając się z organizacją, natomiast Bedorf powrócił w czerwcu bieżącego roku na KSW 44, poddając Mariusza Pudzianowskiego w niecałe dwie minuty.

Już dziś Karol Bedorf stanie naprzeciwko aktualnego mistrza wagi ciężkiej Philipa De Fries, testując go w jego pierwszej obronie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o