Kevin Szaflarski po wygranej na PLMMA 77: „W walce jestem gotowy na każdy scenariusz.”

13 Październik 2018
1

Kevin Szaflarski po mocnym akcencie w rewanżu z Adnanem Alicem na PLMMA 77, którego w marcu znokautował, a wczoraj w Wilanowie poddał duszeniem do kompletu:

Miał być inny przeciwnik, Adnan wziął to na 2 tygodnie przed. Taki jest ten sport, że przeciwnicy wycofują się na krótko przed galą.Czasami jest szybka akcja jak w tym przypadku, a innym razem jak to mówią Amerykanie, jest walka psów gdzie krew się leje. Staram się być gotowym na wszystko, ale dzięki Bogu pojedynki kończą się szybko i mam nadzieję, że tak dalej będzie.

Nasz szczęśliwy rozmówca podkreślił jednocześnie, że teraz łączy go stała umowa z Goodwill Consulting zarządzającym Profesjonalną Ligą i liczy na mocny ciąg dalszy:

Mam kontrakt na pięć walk, zostały mi jeszcze cztery Wiem, że po nowym roku będzie kolejna gala i mam nadzieję, że będę miał okazję na niej wystąpić. Zmienili się włodarze i teraz federacja ma większe możliwości oraz zaplecze finansowe. Założenia wyglądają bardzo fajnie i cieszę się, że mogę być ich częścią.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Potrzebuje chłopak większych wyzwań bo teraz tak naprawde nie za bardzo wiemy w jakiej jest formie.