Khabib Nurmagomedow przeprowadzi poważną rozmowę z McGregorem w trakcie pojedynku

01 Październik 2018
0
Khabib Nurmagomedow przeprowadzi poważną rozmowę z McGregorem w trakcie pojedynku
foto.: espn

Emocje przed 6 października sięgają zenitu, zwłaszcza gdy wchodzimy w „Fight Week”, czyli ostatnią prostą do walki Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem na UFC 229. Dagestańczyk zapowiedział w rozmowie z ESPN, że wzorem jego poprzednich pojedynków, zamierza przeprowadzić z kolejnym rywalem poważną rozmowę wewnątrz oktagonu. I nie chodzi tu wyłącznie o aspekt fizyczny:

Ostatnio rozmawiałem z Iaquintą i jego trenerami w trakcie walki. Tak samo było z Barbozą i jego trenerami. I podobnie z Michaelem Johnsonem i jego trenerami. Z Conorem pogadam trochę inaczej, sprawię że spokornieje, nauczę go czegoś, czasami dam z otwartej. Zmęczę go, bo gdy jest zmęczony, za każdym razem się poddaje. Próbuje Cię obalić jakby chciał powiedzieć „Proszę, uduś mnie szybko. Jestem taki zmęczony.” Tak było z Natem Diazem. To będzie dla niego długa noc. Zmiażdżę go w środku klatki. Zadam mu pytania: „Gdzie jest Twój autobus? Gdzie Twoi ludzie? Co się stało? Gdzie to wszystko? Przyprowadź tu wszystkich.” Zobaczymy. To będzie interesujące. Czasami nie zawsze wiadomo co się powie. Porozmawiam trochę z Daną. Zmiażdżę głowę Conora.

Jego dotychczasowe „pogawędki” w trakcie walk, były wielokrotnie przedmiotem dysput dla dziennikarzy i fanów. Tym razem z pewnością rozmowa nabierze innej dynamiki. Pytanie tylko kto w niej będzie dysponował lepszymi argumentami?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o