Michał Królik, Ronkiewicz i rewanż Ruta vs Mirkowski na grudniowym DSF Challenge 18

30 październik 2018
0
Michał Królik, Ronkiewicz i rewanż Ruta vs Mirkowski na grudniowym DSF Challenge 18
foto.: dsfchallenge.com

Mocne plany przygotowała dla swoich fanów organizacja DSF Challenge, która 8 grudnia w Ząbkach, będzie miała swoją osiemnastą numerowaną galę. Wspomniany hit ostatnich godzin, to planowany ale jeszcze niepotwierdzony oficjalnie udział Michała Królika, o którym udało nam się dowiedzieć. „Matrix” wraca świeżo po kickbokserskich Mistrzostwach Europy w Bratysławie, gdzie doszedł do finału. Wcześniej, na punkty przegrał na lokalnym PFN w Zawierciu, by majowe DSF: „Polska vs Ukraina” i kwietniowe Mistrzostwa Polski w low kicku, dopisać na plus do fighterskiego rekordu. Jego starcie pod koniec roku, to prawdopodobnie kolejny międzynarodowy mecz, ale tę część organizator będzie musiał jeszcze potwierdzić.

W rytm uderzeń „zatańczą” również po raz drugi Kamil Ruta i Dawid Mirkowski, gdzie obaj panowie mają długą historię wspólnych sparringów. Jednak treningi treningami, a walka walką, co udowodnił były mistrz, nokautując „Mirko” w pierwszej rundzie DSF Challenge 12 w grudniu 2017. Pojedynek można zobaczyć ponownie poniżej.

Wczoraj potwierdzono również gotowość Michała Ronkiewicza z Gym Fight Wrocław, który jest bardzo obiecującym reprezentantem młodego pokolenia. Na koncie ma m. in. medale Mistrzostw Polski K-1 i low kick, oraz srebro z The World Games z zeszłego roku.

Na tej samej rozpisce, spodziewany i już opisywany wcześniej debiut Tomasza Sarary, który od kilku miesięcy czeka na debiut DSF Challenge. W międzyczasie szlifował swój komentatorski kunszt i szukał dla siebie szansy w boksie.

Podziel się ze znajomymi
  • 188
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x