Oleksiejczyk vs Dołgowski, Włodkowski vs Głuch, Rymarzak vs Lindtnerova, Cioch vs Łuczyński i Skrzek vs Hałota

17 październik 2018
0
Oleksiejczyk vs Dołgowski, Włodkowski vs Głuch, Rymarzak vs Lindtnerova, Cioch vs Łuczyński i Skrzek vs Hałota

Pięć gotowych zestawień ogłosiło Thunderstrike Fight League w przeciągu ostatniego tygodnia przed piętnastą galą, która zawita do Lublina w najbliższą sobotę. Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży.

Zaczynając od jednego z najlepiej zapowiadających się, czyli sportowe zestawienie Cezarego Oleksiejczuka (2-0) z Kamilem Dołgowskim (3-0). Obaj panowie o bardzo zbliżonym doświadczenie zawodowym, po którym tylko jeden zachowa nieskażony porażką rekord. Czarek do tej pory walczył i zwyciężał tylko dla TFL, podczas gdy jego rywal był objazdowym fighterem, zdobywającym doświadczenie w różnych organizacjach.

Mam dla TFL stoczonych bardzo dużo walk. Chcę walki o pas TFL w swojej dywizji! Zamierzam wywalczyć jeszcze jeden pas w innej kategorii a na koniec zabrać pas mojego brata Michała Oleksiejczuka w dywizji półciężkiej. Chcę być posiadaczem trzech pasów TFL w różnych kategoriach i przejść do historii tej organizacji oraz polskiej sceny MMA – zapowiada Cezary Oleksiejczuk.

W kolejnym zestawieniu Mateusz Głuch (3-5) spotka się z reprezentującym S4 Warszawa Przemysławem Włodkowskim (0-0), który zastąpi kontuzjowanego Sebastiana Kujawiaka. Głównodowodzący TFL w ogóle nie obawia się o jego gotowość do podjęcia wyzwania na ostatni moment:

Przemek Włodkowski będzie bardzo dobrze przygotowany. O walce wiedział dokładnie tak długo jak pozostali zawodnicy. Był zawodnikiem rezerwowym ponieważ podczas tej gali wystąpi aż 6 zawodników w tej dywizji.

Międzynarodowy klimat zapewnią ogłoszona Judyta Rymarzak (2-2), która zmierzy się z Kristiną Lindtnerovą (0-0) ze Słowacji, która w Lublinie będzie miała swój zawodowy debiut. Organizator podekscytowany tym, co Judyta pokazała w starciu z Izabelą Badurek, zapowiada że z chęcią zobaczy w przyszłości rewanż obu Pań:

Judyta to ciekawa zawodniczka z dużymi aspiracjami sportowymi. W ostatniej walce podjęła się bardzo ciężkiego zadania. Pokonała faworytkę. Z racji szacunku dla obydwu zawodniczek liczę na walkę rewanżową Rymarzak vs Badurek II.

W najcięższym tego wieczoru pojedynku, Marcin Łuczyński (1-3 am.) będzie szukał drugiej wygranej pod banderą TFL. Jego rywalem będzie przyjezdny Marcin Cioch, z którym zmierzy się w formule bokserskiej. Razem wniosą ponad 230 kilogramów żywej wagi.

Nie interesują mnie reguły walki. Walka to walka, będę dobrze przygotowany jak ostatnim razem! Wtedy też uznawany bylem za underdoga a mój młodszy rywal z renomowanego klubu, był zdecydowanym faworytem. Ja mam jeszcze coś czego nie mają moi rywale… Najlepszych kibiców którzy w trudnych momentach dają mi dodatkową moc! – skomentował Marcin Łuczyński ze Spartakusa Cyców.

Ogłoszony już Marcin Skrzek (1-0) z Cross Fight Radom, sprawdzi się w boju z Robertem Hałotą (1-0) z Czerwonego Smoka Poznań. Limit tego pojedynku to 77 kilogramy i wg zapowiedzi Skrzeka, pojedynek ten ma dla niego szczególne znaczenie:

Każdego rywala traktuję bardzo poważnie. Do każdego przygotowuje się bardzo solidnie. Do tej pory mam stoczonych kilka walk w formule semi pro w organizacji TFL. Zawsze walczyłem z mocnymi rywalami. Zapraszam moich kibiców do Lublina. Jesteście mi tym razem bardzo potrzebni.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x