Piotr Strus planuje podejść do pasa ACB ponownie już w przyszłym roku

01 październik 2018
0

Ostatni MMAnews Live #79 miał kilka perełek na rozkładzie, a jedną z nich było podsumowanie walki o pas ACB w wykonaniu Piotra Strusa, który mimo przegranej z Albertem Duraevem, ma nadzieję na szybko powrót do miana pretendenta:

Na szczęście daleko nie spadłem w rankingu, bo tylko o jedno miejsce. To nie są słowa ACB, ani nikogo z góry… ale myślę, że zrobię jedną lub maksymalnie dwie walki i dostanę ponowną szansę by zmierzyć się z Albertem Duraevem. Mam nadzieję, że będzie miał pas do tego momentu, co umożliwi mi zrewanżowanie mu się, bo teraz ta walka z nim na pewno inaczej by wyglądała. Myślę, że jeszcze przyjdzie czas kiedy pas przyjedzie do Polski ze mną. Dołożę wszelkich starań, by tak było i na pewno nie poddam się, nie zakończę kariery bez zdobycia tego tytułu. Nie patrzyłbym daleko w przyszłość, to jest realne nawet w przyszłym roku żeby poprawić błędy, które popełniłem w walce. Bo ja myślę, że pomimo przegranej to nie było dwóch fighterów całkowicie różnych poziomem. Ona była w miarę wyrównana ze wskazaniem na Alberta.

Ostatecznie, Piotrowi pozostało wyciągnąć wnioski i przegrupować siły na przyszłość:

Myślę, że to była bardzo dobra lekcja i nawet z perspektywy czasu cieszę się, że taki był rezultat. Bardzo dużo nauczyłem się i wiem nad czym pracować. Gdybym wygrał to tyle bym nie zrozumiał z tego sportu. Mówi się, że porażki uczą a wygrane przynoszą chwałę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x