Runda 8: Mateusz Symoczko vs Paweł Brandys w walce wieczoru gali w Białogardzie

10 Październik 2018
0
Runda 8: Mateusz Symoczko vs Paweł Brandys w walce wieczoru gali w Białogardzie
foto.: fen-mma.com

Już po raz ósmy w Białogardzie, na hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46, lokalna Runda zapewni fanom nie lada fighterskie emocje. Na wczorajszej konferencji prasowej, oficjalnie ogłoszono udział Mateusza Symoczko (5-0) w walce wieczoru. Jego rywalem wstępnie miał być Michał Gutowski, który w sobotę wrócił w mocnym stylu, ale zdrowotnie nie będzie w stanie wrócić gotowy na 3 listopada.

Tym samym, nowym rywalem za informacją od teamu Berserkers Team Bielsko Biała, będzie Paweł Brandys (7-5-2), który swego czasu zmienił miejsce przygotowań z Oświęcimia, na wspomniany klub Damiana Herczyka. Jeżeli mocno uderzający Paweł miał z kimś problemy przy narzucaniu tempa pojedynku, to byli to właśnie zapaśnicy. I pewnie w tej płaszczyźnie Symoczno będzie upatrywał największej szansy.

Z dodatkowych informacji odnośnie Rundy 8, na gali zawalczy reprezentant gospodarzy Krzysztof Piotrowski, który na co dzień mieszka we Włoszech. Jego oponentem będzie trenujący w Szczecinie Rusłan Chapko (0-9) z Berserkers Team. Pojedynek zakontraktowany w wadze ciężkiej.

Poza tym, walki zawodowe poprzedzone zostaną walkami amatorskimi w których zawalczą: Piotr Kostuch „MACZETA” (Mighty Bulls Gdynia) vs Damian Piwowarczyk (MLA – Marcin Łazarz Academy). Dalej, Adrian Wieliczko (Ronin Gold Team Białogard) skrzyżuje rękawice z Michałem Rybakiem (Sparta Koszalin). Trzeci pojedynek amatorski pomiędzy kolejnym przedstawicielem Białogardu Piotrem Sędzickim (MLA – Marcin Łazarz Academy) i Krystianem Tytoniem (AKS Białogard).

Standardowo, imprezę uświetnią występy artystyczne lokalnych grup tanecznych, wokalnych, itp. Start od 19:00!

Podziel się ze znajomymi
  • 120
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o