Runda 8: Zapowiedź organizatora i aktualna rozpiska gali w Białogardzie

30 Październik 2018
1
Runda 8: Zapowiedź organizatora i aktualna rozpiska gali w Białogardzie

Przedstawiamy najnowszą wersję karty walk gali Runda 8 w pełnym składzie, która już w sobotę wypełni coroczną tradycję gal w Białogardzie. Sportowych emocji dostarczą sami zawodnicy, a wśród nich gość specjalny Karolina Kowalkiewicz. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne, ale jak co roku – przewidujemy komplet spragnionych wrażeń kibiców.

Walka wieczoru:
90 kg: Paweł Brandys vs Mateusz Symoczko

Karta Główna:
93 kg: Ruslan Chapko vs Krzysztof
84 kg: Marek Frankowski vs Krzysztof Sowa
61 kg: Michał Gabor vs Piotr Kamiński
66 kg: Dominik Gierowski vs Marcin Czyżowski
84 kg: Mateusz Rybak vs Błażej Cisłowski

Walki amatorskie:
93 kg: Piotr Kostuch vs Damian Piwowarczyk
66 kg: Michał Rybak vs Adrian Wieliczko
65 kg: Piotr Sędzicki vs Jakub Stankiewicz

W rozmowie z organizatorem Jackiem Słowińskim, ten przedstawił nam swoje oczekiwania względem wybranych pojedynków:

Zaczynając od głównej walki, czyli lokalny i niepokonany Mateusz Symoczko (5-0) z Ronin Gold Team Koszalin, którego czeka naprawdę mocna przeprawa. Po pierwszy bardzo mocny rywal w postaci doświadczonego Pawła Brandysa (7-5-2) z Bielska Białej, po drugie najważniejsza walka wieczoru, a do tego pojedynek przed własną publicznością w rodzinnym mieście. To wszystko odegra u niego znaczącą rolę.

Tuż przed nimi Krzysztof Piotrowski, (red. który w zawodowym MMA stawia pierwsze kroki). Wywodzi się z naszego miasta, a obecnie trenuje i mieszka we Włoszech. Sporo osób w Białogardzie zna go i zapowiadają, że przyjdą mu kibicować w starciu z Ruslanem Chapko.

Oczywiście nie można zapomnieć o Piotrze Kamińskim (2-3), na którego czeka bodaj najtrudniejszy pojedynek w karierze. Miał walczyć z Michałem Gaborem, ale ostatecznie zastąpi go Islam Mayrasultanov (3-1), który na poprzedniej rundzie stoczył bardzo wyrównany bój z Sebastianem Przybyszem. Obserwowałem Mayrasultanova i jest bardzo solidny. Ma długie ręce, świetnie boksuje, bardzo dobrze się porusza na nogach. Przewaga warunków fizycznych, zdecydowanie będzie po jego stronie. Jeden z pojedynków na które czekam w szczególności.

Z dobrze zapowiadających się na papierze, jest jeszcze Dominik Gierowski z Mighty Bulls Gdynia, który ma już dwa zwycięstwa bez porażki. Nie wskazuję tu żadnego faworyta, bo jego rywal – debiutujący w zawodowym MMA Marcin Czyżowski, ma świetne zapasy, jest z miejscowego klubu, do tego dobrze boksuje.

Podziel się ze znajomymi
  • 16
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kewin
Kewin
2 lat temu

#TeamKamiński 💪

Tagi