TFL 15: Mariusz Joniak pretendentem do pasa w starciu z Jakubem Piesiewiczem

01 październik 2018
0
TFL 15: Mariusz Joniak pretendentem do pasa w starciu z Jakubem Piesiewiczem

Czas czekania przez fanów Jakuba Piesiewicza (4-2-1) , wreszcie dobiega końca! Przed chwilą organizacja ogłosiła nazwisko jego rywala na powrót po dwóch latach przerwy, a będzie nim Mariusz Joniak (3-1) z Bebson Gold Teamu. Reprezentant Dzierżoniowa miał pasmo trzech zwycięstw z rzędu, które przerwało duszenie na VLC 7 w Ostravie. Pojedynek w Lublinie będzie pierwszym występem od tego czasu, dlatego Mariusz przyjedzie 20 października w pełni zmotywowany:

Będę bardzo dobrze przygotowany do walki na TFL 15. O propozycji tego pojedynku dowiedziałem się już dawno temu więc nie jest to walka z przypadku. Wiem gdzie jadę i po co jadę a cel jest jasny… Pas TFL !

Swojej ekscytacji nie kryje również 30-letni „Zacięty”:

Jestem podekscytowany powrotem. Każdy kto mnie zna, wie jak bardzo kocham ten sport i jak dużo dla mnie znaczy. Tym razem nie będzie to tylko walka z moim rywalem, ale przede wszystkim ze swoimi słabościami na które nie do końca mam wpływ. Walka na TFL to dla mnie wyjątkowe sportowe święto, które spędzam ze swoimi najlepszymi kibicami. Zapraszam Wszystkich do Lublina , 20 października! Jesteście moją rodziną!

Bilety na galę są cały czas dostępne w sprzedaży.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x