TFL 15: Robert Maciejowski vs Hubert Szymajda o tymczasowy pas wagi lekkiej

10 Październik 2018
0
TFL 15: Robert Maciejowski vs Hubert Szymajda o tymczasowy pas wagi lekkiej

Pierwszy tymczasowy pas w historii Thunderstrike Fight League i być może pierwszy w ogóle w polskim MMA! Już 20 października, zapowiedziany wcześniej Hubert Szymajda (7-2) , zmierzy się z Robertem Maciejowskim (3-1-1). Informację tę już wcześniej przemycił w jednym z MMAnews Live managera reprezentanta Daas Berserkers Team – Marcin Ossoliński:

Możecie być gotowi na twardy pojedynek i świetne starcie. Robert walczył w wyższej kategorii wagowej. Będzie bardzo silny i dobrze przygotowany. Jest niepokonany w zawodowym MMA i przyjeżdża do Lublina po pas organizacji TFL. Przyjeżdżamy namieszać i chcemy kolejnej walki z Brazylijczykiem Guilherme Cadena Rey. Wszystkie szczegóły z TFL są już ustalone.

Bielszczanin stanie przed nie lada szansą, bo zwycięzca tego starcia zmierzy się później o pas właściwy, który jest w posiadaniu Guilherme Cadeny od marca tego roku, po niefortunnym faulu Szymajdy. Dla Maciejowskiego będzie to pierwszy pojedynek w tym roku i na pewno nie lada wyzwanie, bo Szymajda w czerwcu pokazał po raz kolejny, że jego umiejętności stoją na wysokim poziomie:

Faktem jest, że byłem nastawiony na rewanż z Brazylijczykiem, ale wyszło inaczej. Tymczasowy pas na pewno jest fajną rekompensatą. Cieszę się, że będę prekursorem jeśli, chodzi o organizację TFL w postaci pretendenta do tytułu tymczasowego mistrza kategorii. Liczę na Wasze wsparcie. Dam z siebie wszystko.

Bilety na galę TFL 15″NOXY NIGHT” dostępne w sprzedaży: Lublin Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie 4, wejście od Strefy H20, Klub K1 ul. Kleeberga 12A. Informacja 788384111. Ilość miejsc ograniczona!

Podziel się ze znajomymi
  • 23
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o