Tomasz Babiloński: Różal i Kołecki opcją na jednej gali. Trzecie duże nazwisko poszukiwane!

03 Październik 2018
1

Tomasz Babiloński prawie na żywo z Ukrainy, gdzie mogliśmy porozmawiać o najnowszym nabytku organizacji Babilon MMA, w postaci Marcina Różalskiego z którym negocjacje rozpoczęły się ponad pół roku temu:

Poważny zawodnik, duże nazwisko, więc negocjacje trwały ale cieszymy się, że mamy kolejnego zawodnika, który jest lubiany i rozpoznawany, który jest inny że tak to nazwę. Cieszymy się z tego sukcesu i mamy nadzieję, że niebawem ogłosimy jego powrót do klatki. Szukamy rywala zza granicy, zobaczymy co nam czas pokaże i niebawem pochwalimy się wspólnie.

Nazwisko Różala stwarza nowe możliwości, ale nic nie działa na wyobraźnię tak mocno, jak praca całego zespołu. W tym wypadku innych, czołowych nazwisk jak Szymon Kołecki z którym Marcin może dzielić kolejną galę. Ale to nie wszystko, bo w grę wchodzi tajemnicza postać, która może dodatkowo wkroczyć do gry:

Jest taka szansa i chcemy jeszcze pozyskać jedno duże nazwisko. Pracujemy nad tym i zobaczymy jednak jak sytuacja będzie się miała do rzeczywistości. Budujemy tą naszą sportową rodzinę i mam nadzieję, że niebawem będziemy zaskakiwali kibiców i samych siebie, oraz Was dziennikarzy, ludzi którzy żyją tymi newsami, zawodnikami, imprezami i sportem.

Podziel się ze znajomymi
  • 81
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Można atakować większe hale powoli. Kto jak nie Rozalski i Kolecki je zapełni? 😃