Video DFN 4: Bielski szuka rewanżu z Błeszyńskim za przegraną na PLMMA 34

30 Październik 2018
4
Video DFN 4: Bielski szuka rewanżu z Błeszyńskim za przegraną na PLMMA 34
foto.: facebook.com

Zapowiedź najważniejszej walki wieczoru czwartej Dragon Fight Night, która po raz pierwszy wyjedzie poza granice rodzinnego Tłuszcza, by 17 listopada zagościć w Legionowie. A tam, w walce wieczoru kojarzony z organizacją Krystian Bielski (4-0), zmierzy się po raz drugi z Adrianem Błeszyńskim (5-2).

https://www.facebook.com/gala.dfn/videos/2136941089905047/

Obaj panowie zmierzyli się ze sobą w 2014 na PLMMA 34, gdzie jeszcze w formule amatorskiej, lepszy okazał się reprezentant Sosnowca. Dzisiaj, jako niepokonany zawodowy fighter, Krystian będzie szukał możliwości rewanżu:

Po ostatniej wygranej na DFN wiele się zmieniło. Zamierzam wygrać zdecydowanie, ponieważ tamten pojedynek wzbudził wiele kontrowersji, bo był wyrównany. Ja to rozumiem, ale byłem wygrany. Teraz zamierzam wygrać przed czasem. Od momentu przegranej z Adrianem, zmieniło się wiele. Jestem innym zawodnikiem, przekrojowym, bo wtedy w ogóle nie miałem parteru.

Błeszyński za nic jednak nie zamierza odpuszczać i do Legionowa przyjedzie równie zmotywowany:

Już raz wygrałem z Krystianem, teraz zamierzam zrobić to samo. Jesteśmy obecnie całkowicie innymi zawodnikami, minęło 4 lata i klatka zweryfikuje. To będzie dobra walka, a ja postaram się przerwać jego dobrą passę.

Bilety na Dragon Fight Night 4, są jeszcze dostępne w internecie TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  • 14
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Ares to wygra 🙂

Robi
Robi
2 lat temu

Jestem za Bielskim, jednak nie wiem czy nie przesadził z muskulaturą, bo może się to odbić na jego kondycji jeżeli walka potrwa dłużej niż 2 rundy.

moon
moon
2 lat temu

Bielski fajnie walczy, widowiskowo. Powinien czesciej wchodzic do klatki.