Wojciech Buliński zawalczy na PLMMA 78: „Sam nie wiem na ile jestem dobry.”

08 Październik 2018
0
Wojciech Buliński zawalczy na PLMMA 78: „Sam nie wiem na ile jestem dobry.”
foto.: facebook.com

W najbliższy weekend odbędzie się gala PLMMA 77, która będzie pierwszą pod nowym kierownictwem Goodwill Consulting. Planowana na przełom styczeń/luty 2019 gala, wyznaczy nowy trend w organizacji, gdzie z ilości przejdziemy na jakość show. Na wszystko potrzeba jednak czasu, ale powoli tworzy się ciekawa dywizja wagi ciężkiej.

Po Mistrzu Świata Kevinie Szaflarskim, szeregi organizacji zasilił Wojciech Buliński (12-2), który dał się skusić nowymi argumentami głównodowodzących:

Umówiliśmy się na pewną częstotliwość pojedynków, bo ja muszę mieć czas na przygotowanie. Tym bardziej, że walka to nie jest mój jedyny zawód. Po rozmowie z nowymi właścicielami, wstępnie całość wygląda dobrze i dlatego podpisałem kontrakt.

34-latek ma już czternaście pojedynków na koncie, ale próżno szukać mocnych nazwisk na jego koncie, bo wydarzenia na których walczył, były mocno lokalne:

Ja dostaję świetne propozycje, ale zwykle na tydzień przed, jak z Alexandrem Emelianenko. Ja nawet sam nie wiem jak jestem dobry, bo od znokautowania kilka lat temu (walka amatorska) Jacka Czajczyńskiego, nie walczyłem z nikim mocnym.

Zobaczymy czy przyszłoroczny test zweryfikuje jego umiejętności.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o