Wojciech Janusz przed rewanżem z Pietraszkiem: „Z Oknińskim pokazał, że nie wolno go lekceważyć.”

25 Październik 2018
3
Wojciech Janusz przed rewanżem z Pietraszkiem: „Z Oknińskim pokazał, że nie wolno go lekceważyć.”
foto.: Wojciech Wojciechowski

Wojciech Janusz (4-4) w szybkiej rozmowie przed niedzielnym West Fighting MMA 4 w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie po raz drugi w karierze zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem (5-11), który wziął zastępstwo za kontuzjowanego Pawła Krawczuka:

Nastawiałem się na walkę z poprzednim rywalem, ale w tym sporcie tak bywa. Jest kontuzja, jest zmiana. Na szczęście znalazł się ktoś, kto wziął walkę w zastępstwie. To na pewno rodzi nowe przemyślenia, grunt że pojedynek się odbędzie.

Na pytanie jakiego rodzaju przemyślenia, „Kulkinio” odpowiedział:

Przemyślenia co do taktyki, bo każdy zawodnik jest inny i trzeba na niego spojrzeć innym okiem. Wiadomo, że Krzysztof ma sporo walk i kilka przegranych z rzędu, gdzie brał pojedynki z marszu. Na pewno nie można go lekceważyć. On nie ma jakiejś płaszczyzny, gdzie byłby szczególnie niebezpieczny, chodzi raczej o całokształt. Adama Oknińskiego zaskoczył i znokautował.

Obaj mierzyli się już w 2015, gdzie zwycięsko wyszedł Wojciech i do Gorzowa jedzie z nastawieniem, aby ponownie dopiąć swego:

To będzie „wielki rewanż”. Gdy walczyliśmy 3 lata temu, to był pierwszy etap turnieju na Arenie Berserkerów. Poddałem go w 1 rundzie i teraz mamy rewanż. Pamiętam, że wtedy normalnie był na karcie, nie było żadnego zastępstwa na ostatnią chwilę jak obecnie ma w zwyczaju.

Obaj mieli przerwę od startów, ale teraz to reprezentant Szczecina pojawi się jako ten, który musi się jeszcze przetrzeć przed powrotem na dobre:

Parę ostatnich walk nie poszło mi po myśli, musiałem odpocząć i poukładać sobie w głowie, żeby wrócić w odpowiednim momencie. Nie spodziewałem się na pewno takiego wsparcia, bo jeszcze tyle osób nie było na żadnej mojej walce. Na pewno odległość nam sprzyja i ponad 200 biletów u nas poszło. Będzie Bus pełny kibiców, samochody, itd.

Podziel się ze znajomymi
  • 49
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MiroslawMarcinW.Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Miroslaw
Użytkownik
Miroslaw
Offline

Galę będzie można obejrzeć online tutaj: http://www.streams4k.pl/west-fighting-mma-4/