XFN: Mateusz Ostrowski oddali marzenia Karlosa Vemoli o powrocie do UFC

06 Październik 2018
0
XFN: Mateusz Ostrowski oddali marzenia Karlosa Vemoli o powrocie do UFC
foto.: youtube.com

Na kilkanaście godzin przed najważniejszym pojedynkiem Mateusza Ostrowskiego (8-6-1) w którym zmierzy się z doświadczonym Karlosem Vemolą (21-5), reprezentant Łodzi przeanalizował z nami fighterską sylwetkę swojego rywala:

Gra Vemoli nie zmieniła się od wielu lat i cały czas robi to samo. Cep, skraca dystans i obalenie. W parterze to wyłącznie fizyczna gra, nie ma techniki i bazuje na fizycznej przewadze nad przeciwnikiem. Próbuje ich ubić albo poddać. Ostatnia jego porażka była z gościem (Jack Hermansson), który próbował go poddać. Nikt nie próbuje go poddawać, wolą przeczekać, bronić. Jest szansa, że znajdziemy się na ziemi, więc czemu nie spróbować zaatakować? Tak zrobił wspomniany Szwed, gdzie poszedł najpierw do trójkąta, a stamtąd do balachy.

Najwięcej pokazują oczywiście najświeższe pojedynki i stamtąd Polak wyciągnął sporo wniosków:

Ostatnio Karlos walczył z Patrikiem Kinclem, który wygrał 3 rundę. Patrik obijał go, Karlos nie miał już sił. Moim celem jest, aby utrzymać walkę w stójce. Bardzo mocno ostatnimi czasy swój boks i tu upatruję szansy. Nie mam nic do stracenia, zgodziłem się przyjąć zastępstwo na 2 tygodnie przed. Nie wiem czy specjalnie tak długo zwlekali z odpowiedzią, czy nie, ale presja i tak dalej jest na Vemoli. Ja tu jestem anonimowy. Jego marzenia o powrocie do UFC oddalą się bardzo mocno.

Transmisja gali na czeskiej O2 TV.

Podziel się ze znajomymi
  • 77
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o