Damian Zorczykowski vs Adrian Kępa dodani do karty Babilon MMA 6

22 Listopad 2018
0
Damian Zorczykowski vs Adrian Kępa dodani do karty Babilon MMA 6

Trzecie starcie na karcie Babilon MMA 6, która już standardowo powstaje „na prędce”, właśnie zostało oficjalnie ogłoszone. W podwarszawskim Raszynie zmierzą się Damian Zorczykowski (5-2) i Adrian Kępa (5-3)

Reprezentujący Łomżę Zorczykowski, stoczył dla Babilonu trzy pojedynki z których na dwóch wyszedł dobrze, a na jednym dał się rozpracować nieszablonowemu Krystianowi Krawczykowi. Ostatnio jednak podkreślił swoją pozycję w organizacji, poddając Łukasza Kaśniewskiego duszeniem, które najwyraźniej są jego najmocniejszą bronią. Nie jest to jednak zaskoczeniem, biorąc pod uwagę liczne medale zdobyte na lokalnych edycjach ADCC.

Poddania i skończenia przed czasem, nie są również obce Kępie, który obecnie reprezentuje barwy katowickiego MMATADORES. Wszystkie dotychczasowe zwycięstwa, odnosił bowiem przed regulaminowym czasem. Aktualnie jest po dwóch wygranych, gdzie w ostatniej pokonał młodszy i wschodzący talent z Bielska Białej – FIlipa Lamparskiego.

Oprócz starcia Zorczykowskiego z Kępą, Tomasz Babiloński ogłosił do tej pory dwa pojedynki gali Babilon MMA 6. Oba zapowiadają się arcyciekawie. W zakontraktowanej na 5 rund walce o pas mistrza Babilon MMA w dywizji półśredniej zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. W 3-rundowej batalii w wadze średniej naprzeciwko siebie staną Rafał Haratyk i Maciej Różański.

Bilety na galę są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem portalu internetowego eventim.pl. Transmisja z Raszyna będzie także dostępna na antenach grupy Polsat.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o