DFN 4: Paweł Derlacz wniesie protest po faulach Błeszyńskiego

18 Listopad 2018
8

Tak jak można było przypuszczać, trener Paweł Derlacz zamierza dokończyć to co miało miejsce w oktagonie Dragon Fight Night 4 i złożyć protest po faulach Adriana Błeszyńskiego w starciu z Krystianem Błeszyńskim:

Ten cios mocno wszedł po gongu i to walkę ustaliło. Chcę porozmawiać teraz z sędzią głównym, bo tego czasu regulaminowego na odpoczynek nie dostaliśmy. Była tylko minuta pomiędzy rundami i Krystian wyszedł. Krystian dopiero dochodzi do siebie. Ten cios po gongu na pewno bardzo mocno zaważył, bo go podłączył. Dwa uderzenia w drugiej rundzie nie były tak mocne, a Krystian się osunął jakby tam wszedł konkretny cios.

A to oznacza protest do którego oczywiście ma prawo:

Chcę to wyjaśnić, żeby to zostało wyjaśnione sprawiedliwie. Nie szukamy wymówek, ale niech to ma ręce i nogi. Najprawdopodobniej w ramach protestu chciałbym, żeby zobaczyli i przeanalizowali to niezależni sędziowie. Ja pierwszy raz znalazłem się w takiej sytuacji. Czasu na przerwę nie dostaliśmy i nie możemy tego tak zostawić. Widzę dwie opcje: dyskwalifikacja lub No Contest. To jest mój zawodnik i muszę o niego dbać. Sam Krystian powiedział mi, że gdy ściągałem po gongu z siatki to nie wiedział o co chodzi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KalbarNandi LMaciekW.Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nandi L
Gość
Nandi L
Offline

Ewidentnie jazda na eliminacje brudna gra rewanż jak nic!który wzbudzi większe jeszcze zainteresowanie gala na plus chłopaki oby w tym rynku udało wam się wstrzelić do tzwn złotej piątki; )jak kurwa z pegazusa i róbcie robote bo dobrze wam to siadło jak jeszcze mmanews weźmie na to patrob to Sukces przez duże S Gwarantowany!!!

Maciek
Gość
Maciek
Offline

jak najbardziej protest sluszny. szkoda ze odrazu w przerwie bardziej stanowczo nie zaprotestowali zeby uznac to za faul i dostac czas na dojscie do siebie jak po normalnym faulu

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Dokładnie ja będę Aresa bronił bo faul tak ale nie celowy żeby sobie pomóc w zakończeniu tylko poniosła bitka nie usłyszał gongu i tyle. Natomiast żal do narożnika Bielskiego bo powinni to inaczei rozegrać. I nie uwierzę że taki doświadczony trener jak Paweł Derlacz nie wiedział co może zrobić. Polecam wywiad sędziego Michalaka w tej sprawie na youtube.

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Dokładnie chłopak dostał ko więc powinien mieć czas dojść do siebie skoro chciał dalej walczyć.

Maciek
Gość
Maciek
Offline

Pamietam ze na ksw i fenie po faulu zawodnik mogl wykorzystac 5 minut na dojscie do siebie. Jezeli sie myle to poprawcie. Moze na dfn sa inne przepisy

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Tu wyglądało to dziwnie tak jakby nie wiedzieli co zrobić. Sędzia przecież doświadczony więc nie wiem o co kaman. Chyba uznał, że nie było po gongu

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Natomiast tu powinien wykorzystać okazję gdyby była.