DSF 18: Mistrz Piotr Romankiewicz rywalem Tomasza Sarary w walce wieczoru

02 Listopad 2018
2
DSF 18: Mistrz Piotr Romankiewicz rywalem Tomasza Sarary w walce wieczoru

Kolejna i nie ostatnia wiadomość spod szyldu DSF Challenge, które 8 grudnia zorganizuje w Ząbkach 18-tą numerowaną galę. Po ogłoszeniu międzynarodowego meczu Polska vs Białoruś, tym razem przyszedł czas na walkę wieczoru, a właściwie rywala dla zapowiedzianego wcześniej Tomasza Sarary.

Opcje były dwie: polska lub zagraniczna. Padło na tą drugą, bo przeciwnikiem Tomasza będzie mistrz wagi ciężkiej Piotr Romankiewicz, który dzierży berło i koronę DSF-u od czerwca zeszłego roku, gdy pokonał Michała Turyńskiego na gali w Nowym Sączu. Na tegorocznym pojedynku na Torwarze, powstrzymał pretendującego do pasa Dawida Żółtaszka. Białorusin już zapowiada tęgie lanie, jakie zapewni Sararze w obronie tytułu:

Jestem królem wagi ciężkiej, nie dobieram sobie rywali. Federacja DSF wystawia mi swoich najlepszych zawodników, a ja po kolei ich strącam. Mam nadzieję, że następny rywal postawi mi mocny opór. Jestem gotowy na każdego. Sarara padnie jak wszyscy przed nim. Zabieram pas z powrotem na Białoruś!

Krakowski fighter nie pozostaje dłużny i tylko potwierdził swoją pewność siebie, którą wyniósł z ostatnich sześciu lat, gdy za każdym razem wychodził z ringu zwycięsko:

Romankiewicz jest na tronie od dawna i cały czas strąca kolejnych Polaków. To wielki mistrz, ale pas nie pozostanie w jego rękach długo. Nadchodzi nowy król. Tym razem tytuł zostanie w Polsce, a nowym mistrzem zostanę ja!

Bilety są dostępne na DSFTicket.com.

Podziel się ze znajomymi
  • 42
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PiotrLenny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr
Offline

Masz rację

Lenny
Gość
Lenny
Offline

I to jest naprawdę kozackie zestawienie! Walka 50-50, ale fajnie jakby Sarara ogarnął i odzyskał pas dla Polski