Grudniowa data Babilon MMA 6 z walką o pas, jednak zgodnie z planem

15 Listopad 2018
1
Grudniowa data Babilon MMA 6 z walką o pas, jednak zgodnie z planem
foto.: babilonmma.pl

Ciężki orzech do zgryzienia mieli wszyscy ci, którzy planowali w tym roku zorganizować galę na nowo wybudowanej hali w Radomiu, która wciąż nie została oddana do użytku. Wśród pokrzyżowanych planów, trafiło również na Tomasza Babilońskiego, który planował zakończyć rok z hukiem. Ostatecznie, plan na swój sposób wciąż aktualny:

Wstępnie, mamy już umówiony termin rozmowy z organizatorem, który lada moment będzie znał więcej szczegółów całego przedsięwzięcia. Co do wspomnianego pasa, stawiamy iż w pierwszej kolejności będzie to Daniel Skibiński, który otworzy historię dywizji półśredniej w Babilonie. Mocnym kandydatem jest również Rafał Haratyk, który również ma mocny ciąg zwycięstw.

Wciąż pozostaje kwestia czy największe medialnie nazwiska jak Szymon Kołecki, czy niedawno podpisany Marcin Różalski, pojawią się na karcie, która po raz kolejny będzie tworzona w trybie przyśpieszonym, bo do gali równo miesiąc.

UPDATE: Szymon jednak dopiero w styczniu.

Podziel się ze znajomymi
  • 87
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
WM Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WM
Gość
WM
Offline

Mateusz Burek ze swoją galą na małej hali w Radomiu ostatecznie 22.12, więc termin 15.12 ponownie zwolniony przez POlsat dla Babilonu.