Jones o powodach odepchnięcia Gustafssona: „Dorastam, cały czas dojrzewam.”

03 Listopad 2018
0
Jones o powodach odepchnięcia Gustafssona: „Dorastam, cały czas dojrzewam.”
foto.: youtube.com

Nudy nie ma gdy na sali zjawia się Jon Jones i dokładnie tak było wczoraj, gdy po raz pierwszy od ostatniego zawieszenia, pojawił się publicznie na konferencji promującej drugie starcie z Alexandrem Gustafssonem. Ku zaskoczeniu, po wszystkim były mistrz pozwolił sobie na nieco więcej niż zwykle, gdy najpierw sprowokował swojego rywala a później go odepchnął. Zapytany w wywiadzie dla ESPN o kulisy tego zajścia, stwierdził:

Dorastam, cały czas dojrzewam, Zmieniam się i dostrzegam, że MMA to również rozrywka. Ludzie chcą być zabawiani po drodze do walki. Gustafsson jest raczej cichy, czasami kogoś obrazi, ale większość czasu raczej nie dostarcza rozrywki, a ja nie chcę żeby to była sucha karta. Chcę by ludzie byli nią podekscytowani.

Po prostu mieliśmy trochę dobrej zabawy. Oczywiście ja to zacząłem, gdy wyszedłem przed niego a później on zrobił to samo. Pomyślałem, że jesteśmy w Nowym Jorku, więc dostarczmy ludziom rozrywki i dlatego go odepchnąłem.

Jones ma sporo do nadrobienia  po przymusowej pauzie, przez którą tym razem siedział na ławce rezerwowych w sumie 15 miesięcy (red. minie w dniu walki):

Przeszedłem wiele i nauczyłem się wiele. Doceniam sport bardziej niż kiedyś, zwłaszcza ostatnio, gdy mi go odebrano. Teraz potraktuję powrót z większym szacunkiem. Na pewno nie chodzi o to, że muszę cokolwiek komuś udowadniać. Bardziej chodzi o przypomnienie wszystkim do czego jestem zdolny.

Będę oglądał walkę DC z Lewisem. Czuję, że w sercu jestem mistrzem półciężkiej. Jestem nim od 2011 i wiem, że Daniel oraz fani wewnątrz też o tym wiedzą. Cormier to wygra bo jest bardziej przekrojowy. Kibicuję Derrickowi, ale wierzę że Danielowi uda się wyciągnąć zwycięstwo.

Podziel się ze znajomymi
  • 11
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o