Marcin Sianos: „Udowodniłem, że potrafię przyjąć. Pytanie czy Zontek potrafi?”

26 listopad 2018
0

Marcin Sianos po konferencji prasowej FEN 23, gdzie porozmawialiśmy o sytuacji sprzed kilku chwil, gdzie Marcin Zontek wstawił się za nim, gdy anonimowy fan skrytykował reprezentanta Szczecina w obraźliwych słowach:

Zgadzam się, (to jest miłe bo) można się skupić na sporcie a nie wyzywaniu i obrażaniu się, skąd później rodzi się niepotrzebna presja. Jeszcze nikt osobiście nie powiedział do mnie tak, jak niektórzy piszą o mnie w internecie. Albo bym takiego kogoś wyśmiał, albo znokautował. Ewentualnie znokautował i się śmiał jednocześnie.

Wracając jednak do samego pojedynku i osoby Marcina Zontka, który postanowił iż przejdzie z półciężkiej do kategorii królewskiej. To oczywiście rodzi pewne konsekwencje dla obu stron:

Najbardziej niebezpieczny będzie w zachowaniu spokoju i doświadczeniu. Ja jestem większy, ale i tak wydaje mi się że będę bardziej szybszy. Do tego będę bardziej wytrzymały, bo z mocniejszą głową, co pokazałem w ostatnim pojedynku. Nie ma czym się szczyć po walce z Cieplińskim, ale udowodniłem że potrafię przyjąć i nie wiem czy Marcin potrafi tak samo przyjąć.

Gala FEN 23 już 12 stycznia w Lubinie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x