Marif Piraev vs Tzvetelin Gerginov na grudniowym PGC 1 w Dubaju

autor:
11 Listopad 2018
0
Marif Piraev vs Tzvetelin Gerginov na grudniowym PGC 1 w Dubaju
foto.: facebook.com

Trzeba przyznać, że gdy Marifowi Piraevowi (24-2-1) zdarzy się przegrać to odbija się on z wręcz potrójną siłą, bo dla Rosjanina starcie na Premier Global Championship 1 z Tzvetelinem Gerginovem (5-1-0) będzie szóstym występem w tym roku i szansą na piąte zwycięstwo z rzędu od ostatniej porażki z Tofikiem Musaevem na WFCA 48. Walka zaplanowana jest na trzy rundy po pięć minut w kategorii lekkiej do 155 funtów, a miejsce zmagań to Dubaj z datą 7 grudnia.

Ekspresowe tempo jakie narzucił sobie Marif Piraev, aby zwrócić na siebie uwagę UFC, wychodzi mu na dobre, ponieważ tylko w przeciągu maja, sierpnia i września, Pirania zanotował cztery zwycięstwa przed czasem, w tym tylko jedno wyszło do drugiej rundy. 26 maja zdobył dwie wygrane jednego wieczoru podczas gali Thunder 5, aby następnie rozprawić się z mocnym Jimem Alersem oraz debiutującym Eduardem Vdovenkovem. Ostatnią porażkę Piraev odniósł w pojedynku ze świetnie dysponowanym Tofikiem Musaevem, kiedy to pochodzący z Azerbejdżanu zawodnik, przed własną publicznością zwyciężył za pomocą pięści w ponad trzy minuty na WFCA 48.

Za Gerginovem przemawia passa pięciu wygranych, ale w większości nad mniej doświadczonymi rywalami. Bułgar czterokrotnie odnosił wiktorie dzięki decyzją sędziowskim i raz przez poddanie rywala w pierwszej rundzie. Zdecydowanie spotkanie z Piraevem będzie dla niego najcięższym testem w karierze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o