Medialne twarzą w twarz przed Ortiz vs Liddell 3 i słowna wojna na konferencji!

21 Listopad 2018
0
Medialne twarzą w twarz przed Ortiz vs Liddell 3 i słowna wojna na konferencji!

Amerykańskie media nie zostawiły suchej nitki na byłym bokserze, a obecnie promotorze (również MMA) Oscarze De La Hoya, który wielokrotnie krytykował innych a na własnej konferencji wydawał się mocno nieprzygotowany. To jednak tylko drobny zgrzyt na drodze do sobotniej trzeciej walki Chucka Liddella z Tito Ortizem, którzy przy każdej okazji kontynuowali wojnę na słowa:

Tito: Wiem dokładnie co robił przez ostatnie 2,5 miesiąca. Jak sparował, z kim sparował, wszystko. Zostałeś wystrychnięty. Mam nadzieję, że będzie wam się podobała sobotnia walka

Chuck: Myślisz, że się ciebie obawiam? Myślisz, że to działa i że możesz ze mną rozgrywać mentalnie wojenki? Zachęcam do oglądania i zapewniam, że to nie potrwa długo. Ułożę tego gościa do snu. Pewnie mi powiesz, że nigdy cię nie znokautowałem. Za drugim razem chyba się poddałeś. Sędzia mówił ci, żebyś się bronił a ty tylko patrzyłeś na niego jak jeleń na światła nadjeżdżającego samochodu.

Tito: Uderzałeś mnie na gardę. Umówmy się, że to był sędzia Steve Mazzagatti, ale zobaczymy. Już byłeś nokautowany w przeszłości. Poczekaj, to się znowu przekonasz. Będę cię gonił i pozbawię cię głowy. Zaufaj mi, będziesz ostatnim Mohikaninem.

Ostatecznie, Panowie zmierzyli się pod koniec konferencji wzrokiem, by pokazać się zgromadzonym dziennikarzom twarzą w twarz. Obaj zawodnicy nie ukrywali, że nie mogą się doczekać momentu walki. Dla Ortiza prawdopodobnie ma to być już ostatni pojedynek, choć ze sportem kończył już w przeszłości. Z kolei powracający z emerytury Liddell zapowiedział, że wiele zależy od tego jak pokaże się z Tito.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o