Michel Prazeres po poddaniu Fabińskiego: „Jak w Biblii, Dawid pokonał Goliata.”

18 Listopad 2018
0
Michel Prazeres po poddaniu Fabińskiego: „Jak w Biblii, Dawid pokonał Goliata.”
foto.: usa today

Zaledwie 62 sekundy trwały nadzieje fanów Bartosza Fabińskiego podczas dzisiejszego UFC Fight Night 140, którzy nawet nie mieli okazji pobiec po przekąski pomiędzy rundami walki z Michelem Prazeresem. Trafiony w 10 sekundzie Polak, do samego końca bronił się i walczył o przetrwanie… na próżno. Po wszystkim, szczęśliwy Brazylijczyk skomentował:

W Biblijnej przypowieści Dawid również pokonał Goliata i dokładnie to mogliście dzisiaj zobaczyć. Muszę podziękować całej swojej drużynie, żonie z rodziną, która przyleciała tu z Brazylii. Wiele osób zastanawiało się, czy po wejściu kategorię wyżej będę wciąż miał swoją siłę i mam ją.

W ostatnich dwóch walkach, Brazylijczyk za każdym razem minął się z limitem wagi lekkiej. Jako ten niższy od kolegów z półśredniej, nabrał jeszcze większej motywacji by teraz wrócić do swej oryginalnej kategorii:

Mam świetny boks, a jak pójdziesz ze mną do parteru, to zakończę pojedynek bo reprezentuję De La Riva jiu jitsu. Chcę prosić Danę White i Sean Shelby’ego żeby pozwolili mi wrócić do dywizji lekkiej. Wiem, że mogę być tam mistrzem i ponownie walczyć w 155 funtach.

Duszenie na Fabińskim, było dziesiątym skończeniem Prazeresa w pierwszej rundzie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o