Mirosław Okniński zorganizuje imprezę uczczenia 20-lecia pracy trenerskiej w barze KSW

13 Listopad 2018
7

Reaktywacja Poland Top Team, powrót do korzeni trenerskich i uczczenie 2o-lecia zawodowej pracy Mirosława Oknińskiego, to temat ostatnich godzin, jaki podsunął nam Facebook warszawskiego trenera, a który rozwinęliśmy we wspólnej rozmowie. To nie koniec nowości prosto ze stolicy:

Byliśmy na spotkaniu, które zorganizował mój były uczeń i trener BJJ w Copacabanie – Leszek Pawlęga. Było tam z 6 czy 8 czarnych pasów brazylijskiego jiu jitsu, był też Maciej Kawulski. Powiedziałem mu, że choroba mnie zmieniła i jestem skłonny do wielu rozwiązań ugodowych. Rozmawialiśmy jak gdybyśmy nigdy nie toczyli wojen. Przez te wszystkie wydarzenia pomyślałem, że zgoda buduje i przyjąłem bardziej spokojny pomysł na dalsze życie.

W 2000 uruchomiłem pierwszy klub BJJ w Warszawie, ale pracę trenerską zacząłem w Grudziądzu w 1998 i w tym roku, chciałbym w grudniu lub styczniu zrobić spotkanie integracyjne wszystkich osób, które trenowały ze mną po drodze sporty walki. Swój udział zapowiedziało już wiele osób i może być fajna impreza na 20-lecie, bo drugiego 20-lecia mojej pracy trenerskiej mogę nie doczekać.

Teraz, gdy PLMMA mają się usystematyzować na poziomie czterech gal rocznie, trener Okniński może wrócić w pełni do tego co go kręci w MMA najbardziej, czyli do prowadzenia innych zawodników:

Jest dużo różnych teamów, jak Berkut Arrachion/WCA i Berserkerzy, więc chcemy powołać 3-cią siłę, który będzie uzupełnieniem skupiającym Polaków walczących w różnych dyscyplinach. Reaktywowany Poland Top Team (red. nazwa może zmienić się na Polish Top Team) To jest team zrzeszający różne już istniejące kluby, co daje fajną bazę do robienia obozów, seminariów, sparringów i całej wymiany doświadczenia. Już to w przeszłości robiłem, gdy miałem swoje filie, a później zająłem się PLMMA. Jako, że gale będą teraz tylko cztery w roku, to skupię się ponownie na rozwoju trenerskim. Drugą osobą, która będzie to wspierała i która jest bardzo ważna, to Robert Roszkiewicz od zapasów, ze znajomościami w USA i na całym świecie.

Coś czujemy, że to nie koniec niespodzianek i czeka nas prawdziwa hossa pomysłów od krewkiego trenera.

Podziel się ze znajomymi
  • 118
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KalbarMaikmoondariuszPrimo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

A może od Mirka znowu ktoś ciekawy wyjdzie i będzie dawał dobre walki

Maik
Gość
Maik
Offline

Super sprawa ! Zdrowia panie Mirku .

moon
Gość
moon
Offline

Kawul „atakuje” superciężką…

Primo
Gość
Primo
Offline

Dobrze Cie „widziec” w formie Miras . Dzialaj

Maciek
Gość
Maciek
Offline

bracia Skrzecz potrafili nawet po 22 latach

dariusz
Gość
dariusz
Offline

Ja sie dziwie, ze bracia potrafili tyle czasu nie odzzywac sie do siebie. Jak by nie patrzec jest to czas zmarnowany.

dariusz
Gość
dariusz
Offline

Wszyscy kiedys sie godza 🙂