Mistrz M-1 Global Damir Ismagulov zawodnikiem UFC. Renato Moicano potencjalnym rywalem

autor:
17 Listopad 2018
0
Mistrz M-1 Global Damir Ismagulov zawodnikiem UFC. Renato Moicano potencjalnym rywalem
foto.: twitter.com

Kolejny rosyjski mistrz wkroczy na podbój UFC, aby udowodnić swoją wartość na amerykańskim terenie. To czempion wagi lekkiej organizacji M-1 Global Damir Ismagulov (16-2-0), który w nowych progach będzie rywalizował w kategorii piórkowej. Rosjanin podobno ma już zakontraktowany pojedynek, do którego wejdzie w zastępstwie, natomiast dokładniejszych szczegółów jeszcze nie znamy.

https://twitter.com/MMATeamDagestan/status/1063463424020090880

Gdy spojrzymy na metrykę zawodnika, możemy dostrzec, że Ismagulov głównie dominuje przeciwników na pełnym dystansie lub kończy ich przez nokauty. Kilkukrotna obrona pasa oraz wszystkie inne pojedynki od końcówki roku 2015, dały urodzonemu w Kazachstanie 27-latkowi już jedenaście zwycięstw z rzędu, w tym siedem przed regulaminowym czasem. Ostatnią porażkę zdał mu Ramazan Esenbaev we wrześniu 2015 roku przez jednogłośną decyzją, co było jak do tej pory ostatnią porażką rosyjskiego wojownika.

Jeżeli mowa o rywalu i zastępstwie, bez przeciwnika pozostał obecny #4 kategorii piórkowej – Renato Moicano, który miał zawalczyć z kontuzjowanym Mirsadem Bekticem na UFC 231. Możliwe, że to właśnie będzie rywal dla debiutującego Damira Ismagulova. Gdyby tak się stało, Rosjanin stanie przed niezwykle trudnym zadaniem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o