Mistrz TFL Jakub Piesiewicz czarnym pasem BJJ

21 listopad 2018
0
Mistrz TFL Jakub Piesiewicz czarnym pasem BJJ
foto.: facebook.com

Lubelszczyzna ma swój sprawdzony w boju czarny pas BJJ. Mistrz Thunderstrike Fight League – Jakub Piesiewicz (5-2-1), został w weekend promowany z rąk Ze Radioli. „Zacięty” rozpoczął treningi jiu jitsu dziewięć lat temu u Łukasza Bilskiego w Radomiu, a od sześciu lat walczy w formule mieszanej.

Od samego początku, gra parterowa jest ważnym elementem jego stylu, bo na osiem zawodowych pojedynków aż cztery z nich zwyciężył właśnie w parterze. Pod koniec grudnia obronił mistrzowski pas na TFL 15 przez duszenie. W rozmowie z naszym portalem, krótko opowiedział nam o przyszłorocznych planach:

Plany nie są jakoś mocno sprecyzowane, ale na pewno będę chciał bronić tytułu. Karuzela kręci się dalej po niedawnym powrocie po kontuzji, ale nie wiem jeszcze kiedy będzie mój kolejny start. Wiele zależy od organizatora Jacka Sarny, ale ten nie potrafi na dzień dzisiejszy sprecyzować kiedy kolejna gala TFL. Dlatego temat pozostaje otwarty.

O samej nominacji, powiedział:

Noszenie czarnego pasa jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zawsze z podziwem patrzyłem na zawodników i trenerów, którzy nosili ten czarny kawałek materiału. Świadczył on dla mnie nie tylko o dużej wiedzy, doświadczeniu i zdolnościach ale także o wyjątkowej charyzmie. Przyjemnością i zaszczytem było z kimś takim stoczyć walkę. Dzisiaj stałem się jednym z nich choć dalej jest mi w to ciężko uwierzyć. 
Z całego serca dziękuje ludziom, którzy mi zaufali. Dostałem ogromny zastrzyk motywacji i obiecuję nie zadowalać się dotychczas osiągniętymi sukcesami oraz godnie reprezentować czarny kolor.

Gratulujemy!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x