OKTAGON 10: Tomasz Kolcun wygrał z kontuzjowanym Peterem Slahorem w 1 rundzie

18 listopad 2018
0
OKTAGON 10: Tomasz Kolcun wygrał z kontuzjowanym Peterem Slahorem w 1 rundzie
foto.: youtube.com

Nie wszystkie zagraniczne występy Polaków, zakończyły się wczoraj fiaskiem. Bardzo dobrze poradził sobie Tomasz Kolcun (3-0), który wziął starcie na jubileuszowym OKTAGON 10 z Peterem Slahorem (0-1), w zastępstwie na ostatnią chwilę. Reprezentant Spartakusa Rzeszów wygrał to szybko i boleśnie dla rywala, choć nie w sposób jakiego się spodziewaliśmy.

Kolcun był kilka cm niższy i kilkanaście kilogramów lżejszy od swojego oponenta, który tego dnia debiutował w zawodowym MMA. Tomasz od początku poszedł w klincz, ale samemu wylądował na moment na plecach, skąd szybko poszedł do skutecznego przetoczenia. Stamtąd szukał możliwości uderzania zgodnie z zaleceniami narożnika, ale w zasadzie było już po walce. W ferworze, coś stało się z lewym barkiem Czecha, który powiedział sędziemu iż nie może kontynuować walki. Jakieś minutę i 10 sekund później. było już po wszystkim.

Całość możecie zobaczyć poniżej. Jako ciekawostkę dopowiemy, że gala na O2 Arenie w Pradze, sprzedała komplet 10 tysięcy widzów, co wskazuje na mocną popularyzację MMA u naszych południowych sąsiadów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x