PLMMA prowadzi rozmowy z Alanem Kwiecińskim pod marcową galę

23 Listopad 2018
0
PLMMA prowadzi rozmowy z Alanem Kwiecińskim pod marcową galę
foto.: Paweł Grabowski/Dragon Fight Night

Lokalne gale coraz częściej stają się doskonałym narybkiem większych graczy. Galę Dragon Fight Night 4 osobiście odwiedził Tomasz Babiloński, w internecie śledził Paweł Jóźwiak sięgając po Łukasza Charzewskiego, a Alana Kwiecińskiego (1-1) i jego 12 sekundową masakrę obserwowała osobiście Magdalena Bikowska z PLMMA. Jak się okazuje, nieprzypadkowo.

Jak udało nam się dowiedzieć, Profesjonalna Liga prowadzi zaawansowane rozmowy z bohaterem jednej z edycji Warsaw Shore, który zwycięstwem nad Grzegorzem Białasem przekazał (dosłownie), że chce odciąć się od łatki imprezowicza i uczestnika reality show. W zamian zaserwował piękne TKO i zamierza dalej kontynuować sportową drogę życia. Zamiast K-1, najwyraźniej skupia się obecnie więcej nad formułą mieszaną.

Nie będziemy zaskoczeni, jeżeli na marcowej PLMMA 78 wystąpi wspomniany Alan Kwieciński. Do tej pory stoczył dwa zawodowe pojedynki. Jeden przegrany na FEN 11 w 2016, a teraz w Legionowie w ubiegłą sobotę. Póki co znamy orientacyjny termin kolejnej Profesjonalnej Ligi, nie wiemy natomiast gdzie miałaby się odbyć kolejna gala.

W krótkiej rozmowie z Alanem, ten potwierdził naszemu portalowi iż rozmowy z Profesjonalną Ligą są w toku:

Mi zależy na tym, żeby PLMMA miało telewizję. Jeżeli ich gale będą ponownie transmitowane w TV, to jestem skłonny dla nich walczyć. Najchętniej zrobiłbym walkę MMA jeszcze w tym roku. Z tym akurat będzie już ciężko, dlatego pewnie pojawię się gdzieś na przełomie styczeń luty przyszłego roku. Z tego wychodzi, że świąt dla mnie w tym roku nie będzie.

Wstałem dzisiaj wcześnie, bo wyjeżdżam trenować na weekend do Olsztyna. Stójkę mam dobrą, bo trenuję u braci Paczuskich. Dlatego skupiam się przede wszystkim na parterze i zapasach, gdzie codziennie rano idę na grupę zawodniczą do WCA. Prywatnie pomagają mi jeszcze Anzor Azhiev i Arbi Shamaev.

Podziel się ze znajomymi
  • 30
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o