Były mistrz PLMMA Michał Pasternak vs Roman Dolidze o pas na ukraińskim WWFC 13

19 Listopad 2018
0
Były mistrz PLMMA Michał Pasternak vs Roman Dolidze o pas na ukraińskim WWFC 13
foto.: facebook.com

Były posiadacz pasa Profesjonalnej Ligi Michał Pasternak (13-3), stoczy w grudniu swój drugi zawodowy pojedynek w tym roku. Jak poinformowała na swoim fan page’u ukraińska World Warrior Fighting Championship, Polak zmierzy się z niepokonanym Romanem Dolidze (5-0) z Gruzji.

Dobrze łapie nogi i idzie do skrętówek. Jest mistrzem NAGA, ponoć mocny parterowiec. Chciałem walczyć w Polsce, ale warunki jakie mi oferowane były zbyt małe. Teraz walczę o pas na dystansie 5 rund po 5 minut i będzie to walka wieczoru. Zapowiada się solidna impreza na 8/9 tysięcy widzów.

30-letni Dolidze, wszystkie dotychczasowe pojedynki zakończył przed czasem, głównie w pierwszej rundzie. W czerwcu wreszcie zawalczył z rywalem, który może poszczycić się przyzwoitym rekordem i jego także pokonał przed regulaminowym czasem. Dotychczas pokazał, że nie obce są mu ani poddania, ani skończenia przez uderzenia. Zawodnik ten ewidentnie jest mocno promowany przez ukraińskiego pracodawcę, dla którego przewalczył wszystkie zawodowe pojedynki.

Pasternak jest po marcowej wygranej z Ireneuszem Cholewą na Krwawym Sporcie i pewnie kolejną miałby we wrześniu, gdyby organizator nie odwołał gali. O ile nas pamięć nie myli, wciąż miał umowę na ostatnią walkę z One Championship, które najwyraźniej nie kwapi się aby go zabukować ponownie. Następna walka wobec tego już 15 grudnia na WWFC 13. Kijowska karta zapowiada się na mocno międzynarodową.

💥Суперник Романа Долідзе Roman Dolidze на турнірі WWFC 13, Michał Pasternak показує хороші навики в партері 🔥

💥Суперник Романа Долідзе Roman Dolidze на турнірі WWFC 13, Michał Pasternak показує хороші навики в партері 🔥***💥Contender Roman Dolidze at the WWFC 13 tournament, Michał Pasternak shows good skills in the pitch👊#mma, #мма, #mixfight, #fight, #ufc, #бой, #бій, #бокс, #кикбоксинг, #box, #kickboxing, #knockout, #нокаут, #муайтай, #боевоесамбо, #джиуджитсу, #тайскийбокс, #партер, #клинч, #cage, #клетка, #октагон, #octagon, #гексагон, #hexagon, #wwfc, #wwfc_ua, #чекаюwwfc13

Opublikowany przez WWFC – World Warriors Fighting Championship Sobota, 17 listopada 2018

Podziel się ze znajomymi
  • 28
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o